Ogólnotematyczne

od 11:25mecz grupy H: Polska - Senegal
13:40serial komediowy
14:55teleturniej
16:00teleturniej
od 12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial fantasy
16:55serial obyczajowy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00serial fabularny
16:00serial obyczajowy
od 12:55serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15serial sensacyjny
15:15serial fantasy
16:15serial przygodowy
od 12:35film psychologiczny
14:10film obyczajowy
14:50film obyczajowy
16:40film kryminalny
od 7:30
16:00serial przygodowy

Filmowe

od 12:25dramat przygodowy
14:40blok filmów krótkometrażowych
16:05komediodramat
od 12:20serial kryminalny
13:15serial kryminalny
15:10serial kryminalny
16:10serial kryminalny
od 12:30serial dokumentalny
13:20dramat kostiumowy
15:00chochliki telewizyjne
od 11:55komediodramat
13:30serial dokumentalny
zdjęcie
14:20dramat kostiumowy
16:00chochliki telewizyjne
od 12:20dramat obyczajowy
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
14:40magazyn muzyczny
15:10komedia
16:40serial animowany
od 12:25dramat obyczajowy
13:50komedia kryminalna
15:30chochliki telewizyjne
16:00komedia
od 12:50komedia
15:00serial dokumentalny
15:50film krótkometrażowy
16:05film krótkometrażowy
16:30serial kryminalny
zdjęcie
13:00dramat obyczajowy
14:55dramat obyczajowy
13:45dramat obyczajowy
16:00serial historyczny
13:50serial komediowy
14:20film sensacyjny
16:20komediodramat
od 12:55film psychologiczny
14:55komedia obyczajowa
15:55komediodramat
od 12:40film animowany
14:25komedia SF
od 10:35thriller SF
13:15komedia
15:15komedia

Sportowe

od 12:00mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Liverpool FC
14:00mecz fazy grupowej: APOEL FC - Real Madryt CF
14:00magazyn sportowy
15:00magazyn sportowy
15:30magazyn sportowy
16:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Rafael Nadal - Dominic Thiem
od 12:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Rafael Nadal - Dominic Thiem
14:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Simona Halep - Sloane Stephens
16:00magazyn piłkarski
16:30magazyn piłkarski
od 12:35skrót meczu: FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń
13:10magazyn sportów motorowych
16:15magazyn piłkarski
od 12:30mecz: Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
16:20waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Sarah Pucek
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!