Ogólnotematyczne

zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:15magazyn interwencyjny
16:05telenowela
od 12:30teleturniej
13:15serial obyczajowy
14:10teleturniej
zdjęcie
15:05serial obyczajowy
16:00teleturniej
16:35teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial przygodowy
16:50serial kryminalny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
zdjęcie
15:00serial obyczajowy
14:15serial sensacyjny
15:15serial kryminalny
16:15serial fantasy
od 12:50magazyn
13:10serial obyczajowy
13:45serial komediowy
14:40film dokumentalny
15:15cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela
od 8:15
15:50serial obyczajowy

Filmowe

od 12:00blok filmów krótkometrażowych
15:05film krótkometrażowy
15:45dramat psychologiczny
13:05serial sensacyjny
14:05serial fabularno-dokumentalny
od 12:30komedia
14:45magazyn filmowy
15:15dramat obyczajowy
15:45magazyn filmowy
16:15dramat obyczajowy
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
14:40serial animowany
14:50serial animowany
15:00serial animowany
15:10serial animowany
15:20komedia
16:55film dokumentalny
od 12:55dramat obyczajowy
15:00chochliki telewizyjne
15:30dramat biograficzny
od 12:45serial sensacyjny
14:00komedia
15:45film krótkometrażowy
16:10serial kryminalny
od 11:50dramat obyczajowy
15:35film przygodowy
od 11:15film SF
13:20film biograficzny
zdjęcie
15:05dramat obyczajowy
13:00serial komediowy
15:25komediodramat
16:55film SF
od 12:40serial paradokumentalny
13:10serial paradokumentalny
14:15thriller SF
16:05film animowany
od 12:55program rozrywkowy
13:55serial obyczajowy
od 11:05serial kryminalny
13:10serial kryminalny
15:15film przygodowy
od 11:55komedia romantyczna
14:00melodramat
16:20komedia
13:05serial fabularno-dokumentalny
14:05serial dokumentalny
16:05serial komediowy
16:40serial komediowy
od 12:15komedia sensacyjna
14:15komedia sensacyjna
16:05film SF

Sportowe

od 11:10mecz: Valencia CF - Real Betis Balompié
13:15magazyn ligi polskiej
14:45magazyn ligi polskiej
16:00magazyn piłkarski
od 12:00mecz finałowy
14:00magazyn piłkarski
14:25magazyn sportowy
16:30magazyn sportowy
od 12:15magazyn piłkarski
13:15mecz o 3. miejsce: Batard Sparta Wrocław - forBet Włókniarz Częstochowa
16:00mecz fazy grupowej: Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce
15:00magazyn sportowy
15:30mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga
14:00mecz: 1. FC Slovácko - Slavia Praga
16:00program informacyjny
16:07magazyn tenisowy
od 12:55mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!