Program TV

POPULARNE

Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
od 3:50serial grozy
Na osi (262)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
6:00program muzyczny
Fala ognia
7:55film SF
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (8)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Na jedwabnym szlaku: Chiński smok (5)
od 3:55serial dokumentalny
Z archiwum policji (1/13)
4:35serial dokumentalny
Dyżur (2)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (38)
5:35serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
od 2:30interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (156)
5:10serial paradokumentalny
zdjęcieMango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (335)
7:30serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Focus on Poland (260)
5:55program informacyjny
Korona królów (156)
6:10telenowela historyczna
WP
Modus 2 (3)
od 3:50serial kryminalny
Premiera: WP Raport (200)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (161)
6:20program publicystyczny
Kocham, ale kłamię (6)
7:10serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Belfer 2 (7)
od 3:10serial kryminalny
Belfer 2 (8)
4:20serial kryminalny
Uczciwi ludzie
5:30film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS 12 (10)
4:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (11)
4:55serial sensacyjny
Komisarz Rex (6)
6:00serial kryminalny
CANAL+
Pokłosie
od 2:35dramat obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
4:20film obyczajowy
Na cenzurowanym
5:20film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Precedensowa sprawa
6:15dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Pokłosie
od 3:35dramat obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
5:20film obyczajowy
Na cenzurowanym
6:20film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Precedensowa sprawa
7:15dramat obyczajowy
CANAL+ Family
53 wojny
od 3:00melodramat
Poranek kojota
4:20komedia
Marc, zielony pluszak (5)
6:00serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak (6)
6:05serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak (7)
6:15serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak (8)
6:20serial dla młodzieży
Anioły w akcji (22)
7:15serial familijny
Dolina Muminków (11)
7:40serial animowany
CANAL+ Film
Cudownie ocalony
4:05komedia obyczajowa
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
60 kilo niczego
6:40film krótkometrażowy
Najlepsza gra pod słońcem
7:10film krótkometrażowy
Listy miłosne
7:30dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Sobibór
4:05dramat historyczny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
The Village (7)
6:40serial obyczajowy
Zwyczajna kobieta (9)
7:25serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieMiędzy cudem a życiem
6:00dramat biograficzny
Agent z przypadku
7:50komedia sensacyjna
HBO
Droga śmierci
od 3:05film kryminalny
Ameryka na wrotkach
4:35film dokumentalny
Zachowaj spokój
6:00komediodramat
Toy Story 3
7:30film animowany
HBO 2
Brudny szmal
od 2:25film kryminalny
Dym
4:10komediodramat
zdjęcieHarry Potter i Czara Ognia
6:00film przygodowy
HBO 3
Gwiazdka w pałacu
4:35melodramat
Walentynki
6:00komedia romantyczna
Kino Polska
Łuk Erosa
od 3:30dramat obyczajowy
Mistrz
5:40film dokumentalny
Męskie sprawy
7:45dramat historyczny
Polsat Film
Ślad (52)
4:00serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (795)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (796)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Nasz nowy dom (146)
6:30reality show
Przyjaciółki (83)
7:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl: Rowerzystka (13)
od 3:10serial paradokumentalny
TV okazje
4:50magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (2)
6:00serial dokumentalny
Ślina
6:20etiuda filmowa
Złotopolscy (283)
6:30telenowela
Złotopolscy (284)
7:00telenowela
Plebania (191)
7:30serial obyczajowy
TNT
Dorwać Cartera
od 3:10film sensacyjny
Cudotwórcy: 6 Days
4:50serial komediowy
Cudotwórcy: 3 Days
5:10serial komediowy
Tropiciele: Noc stu świec (3)
5:35serial kryminalny
Anonimowy kochanek
6:00dramat obyczajowy
Zapomniana przeszłość
7:40dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 2:15mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Ekstraklasyka (8)
4:30magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Lech Poznań
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Bundesliga Highlights Show
6:20magazyn piłkarski
nSport+
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
6:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
6:40serial dokumentalny
LaLiga World
7:20magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
6:00mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
6:00mecz: AS Roma - Juventus FC
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:50program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
6:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!