13 posterunek 2 (17)

13 posterunek 2 (17)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Koledzy Czarka uważają, że jest on gejem. Czarek w końcu przestaje protestować, a jako pierwszy polski policjant, który ujawnił swój homoseksualizm trafia do wielu programów telewizyjnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

W wyniku nieporozumienia koledzy Czarka z posterunku zaczynają myśleć, że jest on gejem. Sensacyjna wiadomość rozchodzi się po mieście lotem błyskawicy. Nawet drobny złodziejaszek - Rosolak, przyprowadza na komisariat swoje wnuki, żeby zobaczyły, jak wygląda prawdziwy homoseksualista. Czarek na początku spokojnie próbuje wytłumaczyć, że zaszło nieporozumienie. W końcu jednak daje za wygraną i "przyznaje się", że rzeczywiście jest gejem. Kupuje nawet jedwabną koszulę i apaszkę, zaczyna paradować po komisariacie udając George'a Michaela. Dostarcza tym wiele radości swoim kolegom, zakochaną w nim Kasię natomiast doprowadza do rozpaczy. Cezary, jako pierwszy polski policjant, który ujawnił swój homoseksualizm, staje się bohaterem wielu programów telewizyjnych. Rola geja - gwiazdy podoba mu się coraz bardziej. Do czasu, kiedy wpada w oko jednemu ze swoich zwierzchników z Komendy Głównej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także