Prawo Agaty 3 (2)

Prawo Agaty 3 (2)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Michał Żurawski, Leszek Lichota, Anna Dereszowska
W skrócie:Mecenas Dębski reprezentuje alpinistę Szymona R. oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci przyjaciela. Klient nie słucha rad prawnika i zarzuca mu niekompetencję. Agata popełnia błąd...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Dębski reprezentuje alpinistę Szymona R. (Michał Żurawski), który został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci przyjaciela. Klient nie słucha rad prawnika i zarzuca mu niekompetencję. Twierdzi, że sam nie wie, co wydarzył się w górach podczas tragicznej wyprawy. Oskarżycielką w sprawie jest Czerska (Anna Dereszowska) - dawna znajoma Marka. Agata podczas rozprawy popełnia błąd. Wychodzi na jaw, że Szymon zataja ważne fakty. Bartek prowadzi sprawę Jana Woźniaka, który chce uzyskać prawną eksmisję swojego syna.

Występują (pokaż wszystkich)