×

Kochane pieniądze: Idealna promocja (56)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Dulla
W skrócie:Milena prowadzi klub fitness. Siostra przedstawia jej przystojnego Krisa. Twierdzi, że jako influencer może on pomóc wypromować biznes. Obcokrajowiec uwodzi Milenę. Para spędza ze sobą noc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rozmaite historie, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa.

W tym odcinku

Milena jest właścicielką niewielkiego klubu fitness. Pewnego dnia jej młodsza siostra, Iza, przyprowadza do spa przystojnego Krisa. Podobno pochodzi on z USA, ale ma polskie korzenie. Mężczyzna jest bogaty i ma niezwykle popularny profil na Instagramie. Iza twierdzi, że jeśli skorzysta on z treningów Mileny, to będzie dla jej klubu idealna promocja. Obcokrajowiec rzeczywiście zachowuje się jak influencer, zaczyna też uwodzić Milenę. Para spędza ze sobą noc. Kiedy kobieta budzi się rano, okazuje się, że Kris zniknął. W klubie dowiaduje się, że pożyczył kilka rzeczy do realizacji filmu promocyjnego: ręczniki, maty, bidony. Sprawa przybiera nieoczekiwany obrót.