13 posterunek 2 (18)

13 posterunek 2 (18)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Pracownicy posterunku pomagają siostrze Czarka w nauce historii. Inscenizują najważniejsze wydarzenia z dziejów. Cezary tak bardzo wczuwa się w rolę szlachcica, że kompletnie się upija.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Pracownicy posterunku chcą pomóc siostrze Czarka w przygotowaniach do matury z historii. Inscenizują najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski. Cezary, odgrywając Rejtana, tak bardzo wczuwa się w rolę szlachcica, że upija się do nieprzytomności. W tym samym momencie na posterunku pojawia się komendant, który gani podwładnych. Gdy dowiaduje się jednak, jaki jest cel przedstawienia, postanawia wziąć w nim udział. Niestety, okazuje się, że uczennica nie nauczyła się zbyt wiele na tych niecodziennych korepetycjach. Czarek wpada na pomysł, by zorganizować egzamin maturalny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)