13 posterunek 2 (18)

13 posterunek 2 (18)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Pracownicy posterunku pomagają siostrze Czarka w w nauce historii. Inscenizują najważniejsze wydarzenia z dziejów. Cezary tak bardzo wczuwa się w rolę szlachcica, że kompletnie się upija.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Pracownicy posterunku chcą pomóc siostrze Czarka w przygotowaniach do matury z historii. Inscenizują najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski. Cezary, odgrywając Rejtana, tak bardzo wczuwa się w rolę szlachcica, że upija się do nieprzytomności. W tym samym momencie na posterunku pojawia się komendant, który gani podwładnych. Gdy dowiaduje się jednak, jaki jest cel przedstawienia, postanawia wziąć w nim udział. Niestety, okazuje się, że uczennica nie nauczyła się zbyt wiele na tych niecodziennych korepetycjach. Czarek wpada na pomysł, by zorganizować egzamin maturalny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także