Teraz albo nigdy! 4 (7)

Teraz albo nigdy!

sezon 4 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Basia i Andrzej przygotowują się do ślubu. Przyjaciele jako prezent finansują im wycieczkę na Maderę. Między Olgą a Marcinem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Michał chce porozmawiać z Martą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Basia i Andrzej przygotowują się do ślubu. Przyjaciele decydują, że jako prezent sfinansują parze wycieczkę na Maderę. Między Olgą a Marcinem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Michał czeka na odpowiednią chwilę, by porozmawiać z Martą. Ktoś niszczy suknię ślubną Basi. Ostatnią noc przed ceremonią dziewczyna i jej narzeczony spędzają oddzielnie. Rano Łucja dowiaduje się, że zaginął samolot szkoleniowy Waldemara. Basia, Leszek, ich matka i Andrzej jadą na miejsce domniemanego wypadku. Olga nie rezygnuje z prób zdobycia Andrzeja. Za sprawą jej intryg przygotowania do ślubu Bosza i Basi zostają przerwane przez nagłe wkroczenie brygady antyterrorystycznej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)