Program TV

PONIEDZIAŁEK 27.01
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
9:20serial obyczajowy
Komisarz Alex 8: Czarownice (94)
10:15serial kryminalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Kara (78)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2180)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (271)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (272)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (10)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (803)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Ukryta prawda (744)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zabójcza obsesja
od 7:45dramat obyczajowy
TV 4
Nasz nowy dom (10)
8:00reality show
Strażnik Teksasu (1)
9:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
10:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (54)
11:00serial sensacyjny
TV 6
MacGyver (23)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (400)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (90)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (91)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (342)
od 7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (560)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (561)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
Idealna niania 3 (12/13)
11:00reality show
TVP Kultura
Kobiela na plaży
8:15film krótkometrażowy
zdjęcieMała wielka miłość
8:55komedia romantyczna
Zaklęty dwór: Va Banque (6/7)
11:00serial historyczny
WP
Kocham, ale kłamię (8)
8:00serial fabularno-dokumentalny
WP Express (110)
9:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Oszustka (1)
8:00serial kryminalny
Oszustka (2)
9:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Siła marzeń
10:00blok filmów krótkometrażowych
Uwięzieni
10:55film krótkometrażowy
Dwie kobiety
11:15dramat obyczajowy
AXN
Komisarz Rex 2 (1)
od 7:30serial kryminalny
Castle 8 (1)
10:20serial kryminalny
Castle 8 (2)
11:15serial kryminalny
CANAL+
zdjęciePrzypływ wiary
od 7:30film biograficzny
Mój problem to ty
9:25komediodramat
Kiler-ów 2-óch
11:15komedia
CANAL+ 1
Moje pieczone kurczaki
od 7:25film obyczajowy
zdjęciePrzypływ wiary
8:30film biograficzny
Mój problem to ty
10:25komediodramat
CANAL+ Family
Kuba Guzik
od 7:45film przygodowy
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Zwierzęce konstrukcje
10:00film dokumentalny
Morze Arabskie (1)
10:55serial dokumentalny
Status: Singiel
11:45komedia
CANAL+ Film
Odprawa
od 7:55film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:20chochliki telewizyjne
Miłość i miłosierdzie
10:10film religijny
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Odprawa
8:05film krótkometrażowy
Hashtag Olympics (1)
10:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
10:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
10:25magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
10:40magazyn sportowy
Prezent pod choinkę
10:50film krótkometrażowy
Nie przegap
11:15magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Bull (21)
11:55serial kryminalny
CBS Europa
Dłonie obcego (1/2)
9:35dramat sensacyjny
Dłonie obcego (2-ost.)
11:25dramat sensacyjny
HBO
Prestiż
od 6:00dramat kostiumowy
Venom
8:10film SF
Meg
10:05film SF
HBO 2
Córka trenera
8:00dramat obyczajowy
Na planie
9:30magazyn filmowy
Mała miss
10:00komediodramat
Doom Patrol (5/15)
11:45serial przygodowy
HBO 3
Puzzle
od 7:40dramat obyczajowy
Gra o tron 3 (9/10)
11:10serial fantasy
Kino Polska
Orzeł
10:30dramat wojenny
Polsat Film
Przyjaciółki (89)
8:00serial obyczajowy
Przyjaciółki (90)
9:00serial obyczajowy
Kazimierz Wielki (1/2)
10:00film kostiumowy
Klopsiki kontratakują
11:50film animowany
Stopklatka
Plebania (206)
od 7:55serial obyczajowy
Castle 2: Kto pierwszy? (23)
8:25serial kryminalny
Pogodowe Top 10 (1)
11:05serial dokumentalny
TNT
Anonimowy kochanek
od 7:35dramat obyczajowy
The Social Network
9:15dramat biograficzny
Ratunku! Awaria!
11:35komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Denver Nuggets - Houston Rockets
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
9:35mecz: Cucuine Lube Civitanova - Trentino Itas
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel
7. strefa
8:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
10:00mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Piacenza
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
8:07mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
Sport flesz
9:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
9:07mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
11:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!