Program TV

NIEDZIELA 25.08
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Hotel Transylwania
10:55film animowany
TVN
Nowa Maja w ogrodzie (25/39)
od 7:55magazyn ogrodniczy
Akademia ogrodnika (25)
8:25magazyn ogrodniczy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Uliczni magicy
9:30program rozrywkowy
Test z czarów
10:35program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat (8)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Buddy - pies na gole
8:05film familijny
zdjęcieGalileo (743)
9:50program popularnonaukowy
Galileo (744)
10:50program popularnonaukowy
TV 6
Detektywi w akcji (74)
8:00serial fabularno-dokumentalny
Galileo (116)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (117)
10:00program popularnonaukowy
Duszek
11:00film familijny
TV Puls
Łowcy skarbów 2 (13)
od 7:55serial przygodowy
Łowcy skarbów 2 (14)
8:55serial przygodowy
Następny proszę! (9)
10:50program rozrywkowy
Trzej muszkieterowie
11:50film przygodowy
TVN 7
Mango
od 6:50telezakupy
Przyjaciele (25-ost.)
8:55serial komediowy
Pudłaki
11:30film animowany
WP
Mniam!
od 7:00film animowany
Tydzień na dom (13)
8:45serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Carter (1)
od 7:30serial kryminalno-komediowy
Carter (2)
8:25serial kryminalno-komediowy
Batman Forever
9:20film przygodowy
Batman i Robin
11:45film przygodowy
CANAL+
Szklany zamek
8:00dramat biograficzny
zdjęcieKuba Guzik
10:05film przygodowy
CANAL+ 1
Dr Dolittle
od 7:25komedia
Szklany zamek
9:00dramat biograficzny
Kuba Guzik
11:05film przygodowy
CANAL+ Family
Lincoln
od 6:00dramat biograficzny
Luis i obcy
8:25film animowany
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Na ratunek zwierzętom Afryki
10:50film dokumentalny
Kokon
11:40komedia SF
CANAL+ Film
Wojna płci
od 6:55film biograficzny
Ta jedyna
8:55komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Instynkt (3)
od 7:50serial kryminalny
Instynkt (4)
8:30serial kryminalny
Instynkt (5)
9:10serial kryminalny
Instynkt (6)
9:55serial kryminalny
Łapu-capu
10:40chochliki telewizyjne
The Village (1)
10:55serial obyczajowy
The Village (2)
11:40serial obyczajowy
CBS Europa
Blaszany bohater (1/3)
od 6:30film fantasy
Blaszany bohater (2/3)
8:20film fantasy
Blaszany bohater (3-ost.)
10:05film fantasy
Melodie miłości
11:50komedia romantyczna
HBO 2
Jak pies z kotem
9:20komediodramat
Rampage: Dzika furia
11:05film przygodowy
HBO 3
Goofy na wakacjach
od 7:50film animowany
Speed Racer
9:05film przygodowy
Krypton 2 (6)
11:20serial SF
Kino TV
Delfin Plum
od 7:55film animowany
Przesyłka specjalna
9:40komedia obyczajowa
Herkules (1/2)
11:25film przygodowy
Polsat Film
Baranek Shaun: Film
8:00film animowany
Potwory kontra obcy
9:45film animowany
Małolaty ninja w lunaparku
11:45komedia przygodowa
TNT
Mistrz kierownicy ucieka 2
9:20komedia sensacyjna
Mistrz kierownicy ucieka 3
11:25komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:55mecz: Manchester United FC - Crystal Palace FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Toronto Raptors - Golden State Warriors
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 7:001. etap - jazda drużynowa na czas: Torrevieja - Torrevieja
Kolarstwo: Vuelta a Espana
10:301. etap - jazda drużynowa na czas: Torrevieja - Torrevieja
Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
od 7:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Serena Williams - Naomi Osaka
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:301. etap - jazda drużynowa na czas: Torrevieja - Torrevieja
nSport+
zdjęciePiłka nożna: Liga+
od 7:45magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Celta Vigo - Valencia CF
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:05mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 7:00mecz fazy grupowej: Belgia - Słowenia
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
9:30mecz fazy grupowej: Portugalia - Polska
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 7:45mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
9:45mecz fazy grupowej: Portugalia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!