Przyjaciele 6: The One With The Ring (23)

Przyjaciele 6: The One With The Ring (23)

(Friends: The One With The Ring)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Phoebe pomaga Chandlerowi wybrać pierścionek dla Moniki, a potem ma pilnować pierścionka, gdy on pójdzie po kartę kredytową...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Phoebe zostaje jako jedyna wtajemniczona w plany Chandlera. Pomaga przyjacielowi wybrać pierścionek zaręczynowego dla Moniki. Po wizytach w wielu sklepach wyczerpujące poszukiwania zostają uwieńczone sukcesem. Chandler znajduje idealny pierścionek, ale okazuje się, że nie ma przy sobie karty kredytowej. Prosi Phoebe, by go popilnowała, podczas gdy on pójdzie do domu po kartę. Zaintrygowana innymi wyrobami jubilerskimi sprzedawanymi w sklepie, Phoebe nie zauważa, że inny klient kupuje wybrany przez Chandlera pierścionek. Na szczęście Phoebe usłyszała, gdzie mężczyzna zamierza się oświadczyć. Chandler może spróbować odkupić pierścionek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)