Program TV

WTOREK 2.07
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 5 (6)
od 21:35telenowela dokumentalna
Okupowani: Kwiecień (1/10)
22:35serial sensacyjny
Dni Przemiany ŚDM
23:35film dokumentalny
Wichry wojny (4/7)
0:35serial obyczajowy
Polsat
Znaki (2)
od 21:10serial kryminalny
Skazani na Shawshank
22:15dramat sensacyjny
TVN
Specjalista
od 21:30film sensacyjny
Kuba Wojewódzki (12)
23:40talk-show
W garniturach (7)
0:45serial obyczajowy
Szokujące potrawy (5)
1:40serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kapitanowa
od 21:05melodramat
Przeklęty (2)
22:10serial kryminalny
Zabójcza obsesja
23:00dramat obyczajowy
Złe dziewczęta
1:00film erotyczny
TV 4
Wilki
od 21:00horror
Eksplozja
22:55film sensacyjny
STOP Drogówka
1:25magazyn policyjny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (221)
od 21:55serial kryminalny
Enigma
22:55film sensacyjny
STOP Drogówka
1:25magazyn policyjny
TV Puls
zdjęcieIluzja
22:00thriller
21
0:10film sensacyjny
TVP Polonia
Polonia 24
od 21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (127)
23:10program informacyjny
zdjęcieOcaleni
23:30reality show
BarON24: Dzień próby (2)
0:30serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Biali rycerze
od 20:10dramat obyczajowy
Amelia Earhart
22:15dramat biograficzny
Łagodna
0:15dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Nocna zmiana 2 (3)
od 21:55serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (4)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 13 (15)
23:45serial kryminalny
Seal Team 2 (8)
0:40serial sensacyjny
The Good Doctor (14)
1:35serial obyczajowy
CANAL+
Tylko nie mów nikomu
od 21:10film dokumentalny
Chwała bohaterom
23:15dramat biograficzny
Kamerdyner
1:00dramat historyczny
CANAL+ 1
Tylko nie mów nikomu
22:10film dokumentalny
Chwała bohaterom
0:15dramat biograficzny
CANAL+ Family
Młodzież bez Boga
od 21:20dramat obyczajowy
Dziennik maszynisty
23:10komediodramat
Rozdroże Café
0:35dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Sobibór
od 21:40dramat historyczny
Do zobaczenia w zaświatach
23:30dramat kryminalny
Palimpsest
1:25thriller
CANAL+ Seriale
Sanktuarium Zła (1)
od 21:30serial sensacyjny
Mrówka wychodzi za mąż (7)
22:20serial animowany
Mała doboszka (3)
22:25serial sensacyjny
Mała doboszka (4)
23:10serial sensacyjny
Mrówka wychodzi za mąż (8)
23:55serial animowany
Mr. Mercedes 2 (9)
0:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (10)
0:55serial sensacyjny
Voodoo tata
1:55komedia
CBS Europa
Koszmarna adopcja
od 21:00thriller
Amityville
22:50horror
Dorwać Cartera
0:35film sensacyjny
HBO
Premiera: Rozwód 3 (1)
22:55serial komediowy
zdjęcieBez litości 2
23:25thriller
Paweł, apostoł Chrystusa
1:25dramat historyczny
HBO 2
Venom
od 21:00film SF
Totem
22:55horror
Zmiana pasa
0:30thriller
HBO 3
Detektyw 3 (6/8)
od 21:55serial kryminalny
Opowieść podręcznej 2 (8/13)
22:55serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 2 (9/13)
23:50serial obyczajowy
Rozwód 3 (1)
1:40serial komediowy
Kino Polska
Wściekły
od 21:45film kryminalny
Wiosna 1941
23:45dramat wojenny
Kino TV
Psy
od 21:00dramat sensacyjny
Dziewczyny z przemytu (2-ost.)
23:20dramat kryminalny
Polsat Film
Bez snu
23:00thriller
Gliniarze (180)
1:00serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Metro
od 20:00film katastroficzny
zdjęcieZaginiona
22:45thriller
Przesłuchanie
0:40dramat polityczny
TNT
Tango i Cash
od 21:00film sensacyjny
Robocop
1:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00naj, naj... 2018/2019 - parady
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 24. kolejka
23:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:15mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Eurosport 1
Watts
22:30magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
22:50magazyn informacyjny
Flaga i Rodzina
23:00magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
23:10magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
23:20magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
23:30magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
23:40magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
23:50magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
0:00magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
0:10magazyn igrzysk olimpijskich
Flaga i Rodzina
0:20magazyn igrzysk olimpijskich
Rajdy samochodowe
1:30magazyn sportów motorowych
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 21:00mecz: Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Witaj w klubie: Wisła Płock
23:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
0:20serial dokumentalny
Motocross: AMA Motocross
1:00zawody w Jacksonville
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk
23:00waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksander Usyk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!