Program TV

ŚRODA 11.12
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Liga Mistrzów
od 20:55mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC
Kompania X 2 (6/10)
0:55serial wojenny
wojsko-polskie.pl (82)
1:50cykl reportaży
TVP 2
Na sygnale: To wszystko (251)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Oficer: Zaręczyny (1/13)
1:40serial sensacyjny
Polsat
Poznaj moich rodziców
od 20:10komedia
Ciacho
22:45komedia
Scenariusz na miłość
1:10komedia romantyczna
TVN
Kod Merkury
22:00film sensacyjny
Kości (12)
0:20serial kryminalny
Superwizjer
1:20magazyn reporterów
Uwaga!
1:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęciePodwójny chwyt
22:00thriller
Elegantka
23:50film erotyczny
Kabaretowy Szał
1:50program rozrywkowy
TV 4
Krwawa zemsta
23:40film sensacyjny
Czysta chata (5)
1:30magazyn poradnikowy
TV 6
Gabinet numer 5 (5)
0:00serial obyczajowy
Gabinet numer 5 (6)
1:00serial obyczajowy
TVN 7
zdjęcieEkipa
0:20komedia
TVP Polonia
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (241)
23:10program informacyjny
Lot do wolności
23:30film dokumentalny
Korona królów (283)
0:30telenowela historyczna
WP
Kabaret na żądanie (26)
23:55program rozrywkowy
Kobiety kryminału (8)
0:55serial dokumentalny
Kobiety kryminału (7)
1:25serial dokumentalny
Bulwar odkupienia
1:55komedia sensacyjna

FILMOWE

ale kino+
Alex. Brudny glina (5)
22:05serial kryminalny
Alex. Brudny glina (6)
23:05serial kryminalny
Ale krótkie: Zauroczenie
0:00blok filmów krótkometrażowych
W pułapce 2 (9)
1:00serial kryminalny
AXN
zdjęciePremiera: Ultraviolet 2 (11)
22:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
0:00serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (11)
0:55serial kryminalny
L.A.'s Finest (11)
1:55serial akcji
CANAL+
Aleksander
od 21:00dramat historyczny
Premiera: Nowa Tonacja
23:50magazyn muzyczny
W ułamku sekundy
0:20dramat kryminalny
CANAL+ 1
Aleksander
22:00dramat historyczny
Premiera: Nowa Tonacja
0:50magazyn muzyczny
W ułamku sekundy
1:20dramat kryminalny
CANAL+ Family
Zwyczajna kobieta (6)
od 21:30serial kryminalny
Dwunastu odważnych
22:15dramat sensacyjny
Łapu-capu extra
0:20chochliki telewizyjne
Wtorek
0:50komedia
CANAL+ Film
Red Rock West
22:20thriller
Zatrute pióro
23:55dramat kostiumowy
CANAL+ Seriale
Obserwowani (7)
od 21:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
22:40serial kryminalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
23:25film krótkometrażowy
Perpetual Grace, LTD (9)
23:45serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (10)
0:35serial obyczajowy
Nie ma zmiłuj
1:40film obyczajowy
CBS Europa
Utalentowany pan Ripley
od 21:00dramat kryminalny
Dobry agent
23:40dramat sensacyjny
HBO
Biały kruk
od 21:10film biograficzny
Watchmen (8/9)
23:20serial przygodowy
Superfly
0:20film sensacyjny
HBO 2
Miasto na wzgórzu (4)
22:00serial kryminalny
Gran Torino
23:00dramat sensacyjny
Godzilla
1:00film SF
HBO 3
W cieniu 3 (5/7)
22:00serial obyczajowy
Sekretne życie par (4)
23:05serial obyczajowy
Dobry sąsiad
0:05thriller
Slender Man
1:45horror
Kino Polska
Stacja
22:00film kryminalny
Karuzela
0:05dramat obyczajowy
Kino TV
Paintball
od 21:00thriller
Mit
22:55film przygodowy
Jak ugryźć 10 milionów
1:20komedia kryminalna
Polsat Film
Sensacyjna środa: Bez litości
od 21:00film sensacyjny
Erin Brockovich
23:45dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Premiera: Za granicą realności
od 20:00film przygodowy
Dziewczyny z przemytu
22:15dramat kryminalny
zdjęcieWściekły
0:10film kryminalny
TNT
Pulp Fiction
od 21:00dramat sensacyjny
Underworld
0:05horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:25mecz: VC Greenyard Maaseik - Zenit Kazań
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:30magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 18. kolejka
0:30magazyn piłkarski
LaLiga World
1:30magazyn piłkarski
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:30mecz: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Planeta Ekstraklasa (18)
23:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 20:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SS Lazio - Juventus FC
Sporty walki: KSW 46
1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 20:30mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare Frusinate Sora
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:00mecz: PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
1:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 21:20mecz: AFC Ajax - Willem II
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:30mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
Sporty walki: Babilon MMA 10 w Wieliczce
1:00walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński
TVP Sport
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
od 21:05mecz 1. rundy: Al-Sadd SC - Hienghene Sport
Hokej: NHL
0:40skróty
Hokej: NHL
1:05mecz: Washington Capitals - Boston Bruins

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!