Poltergeist

4.6/10 4.9/10
HORROR Kanada/USA 2015   od 16 lat
Występują:Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Saxon Sharbino, Kyle Catlett
Reżyseria:Gil Kenan
W skrócie:Eric i Amy wraz z dziećmi wprowadzają się do nowego domu. Nie wiedzą, że stoi on w miejscu cmentarza. Szybko orientują się, że nie są jedynymi lokatorami. Duch przejmuje kontrolę nad życiem rodziny.
Remake wyprodukowanego przez Stevena Spielberga filmu grozy. Duchy z nawiedzonego domu porywają dziewczynkę, reszta rodziny musi więc zewrzeć szyki, by ją odzyskać. Szkoda czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eric i Amy Bowenowie (Sam Rockwell i Rosemarie DeWitt) podejmują decyzję o przeprowadzce. Wraz z trójką dzieci przenoszą się do zwyczajnego podmiejskiego domu. Nie wiedzą, że budynek stoi w miejscu dawnego cmentarza. Szybko orientują się, że nie są tu jedynymi lokatorami. W murach panoszy się bowiem mroczny duch, który przejmuje kontrolę nad życiem rodziny. Gdy zjawa porywa najmłodszą córkę Bowenów (Kennedi Clements), zrozpaczeni rodzice zwracają się z prośbą o pomoc do znanego z telewizji egzorcysty (Jared Harris). Remake kultowego horroru z 1982 roku, stworzonego przez Tobe'a Hoopera i Stevena Spielberga. Za nową wersję tej historii odpowiadają Sam Raimi ("Martwe zło", "Spider-Man") i Gil Kenan ("Straszny dom", "Miasto cienia").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także