Program TV

SOBOTA 22.06
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Kroniki F1
18:32magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
zdjęcieAgentka specjalnej troski
20:05komedia sensacyjna
Polsat
Chłopaki do wzięcia (171)
od 17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (172)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (481)
19:30serial komediowy
Jeździec znikąd
21:55western
TVN
Weekendowa metamorfoza (2)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieDwa tygodnie na miłość
20:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rodzinna sielanka
od 17:00komedia romantyczna
Wkręcające małolaty
18:55program rozrywkowy
zdjęcieMordercze pszczoły
20:00film katastroficzny
TV 4
Tajniak
od 17:20komedia sensacyjna
Galileo (726)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (508)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (509)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Youngblood
od 17:45film obyczajowy
Galileo (545)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Smoking
od 17:55komedia sensacyjna
TVP Polonia
Dom nad rozlewiskiem (5/13)
od 17:55serial obyczajowy
Rodzina, ach rodzina: Dziadek (1)
18:45program rozrywkowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Bodo (4)
20:45serial biograficzny
Wielki test o policji
21:50widowisko

FILMOWE

ale kino+
Witamy w Mooseport
od 16:10komedia
Tajna broń
18:10film sensacyjny
Ucieczka gangstera
20:10film sensacyjny
AXN
Faceci w czerni 3
od 17:55komedia SF
Bad Boys 2
20:00komedia sensacyjna
CANAL+
zdjęcieEuforia
od 17:45dramat przygodowy
Nie przegap
19:25magazyn informacyjny
zdjęcieHot Shots!
19:35komedia sensacyjna
Premiera: Na głęboką wodę
21:00dramat biograficzny
CANAL+ 1
Transporter 2
od 17:15film sensacyjny
zdjęcieEuforia
18:45dramat przygodowy
Nie przegap
20:25magazyn informacyjny
Hot Shots!
20:35komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Sztuka kłamania
od 17:55komedia historyczna
Łapu-capu
19:25chochliki telewizyjne
Kumple z dżungli
19:30film animowany
Mamma Mia! Here We Go Again
21:05komedia muzyczna
CANAL+ Film
Wojna płci
od 17:55film biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieKataklizm
20:00film SF
Atomic Blonde
21:25thriller
CANAL+ Seriale
Bull (4)
od 17:30serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
18:15film krótkometrażowy
Grzesznik (7)
20:00serial kryminalny
Grzesznik (8)
20:40serial kryminalny
Zasada przyjemności (3)
21:30serial kryminalny
CBS Europa
A jeśli ciernie
19:15dramat obyczajowy
Sztokholm w Pensylwanii
21:00dramat obyczajowy
HBO
Premiera: Alex i ja
od 17:00film familijny
Uniwersytet Potworny
18:25film animowany
Searching
20:10thriller
Deadwood
21:55western
HBO 2
W cieniu drzewa
19:30komediodramat
Fałszywe powody
21:00dramat sensacyjny
HBO 3
Wiktoria 3 (1)
od 17:40serial kostiumowy
Gwiazda szeryfa 2 (1)
20:00serial kryminalny
Gwiazda szeryfa 2 (2)
20:40serial kryminalny
Gwiazda szeryfa 2 (3)
21:25serial kryminalny
Kino Polska
zdjęcieRandka w ciemno
20:00komedia romantyczna
Kino TV
Komandosi z Navarony
od 16:05film wojenny
zdjęcieZatańcz ze mną
18:50komedia romantyczna
Ryzykanci
21:00dramat sensacyjny
TNT
Richie milioner
od 16:40komedia przygodowa
Ścigany
18:35dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 16:00BMW International Open - 2. runda
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
19:00mecz: Francja - Szkocja
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
21:00mecz: Walia - Anglia
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 16:10mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
Witaj w klubie: Lech Poznań
18:50serial dokumentalny
FIM enduro: Grand Prix Grecji
19:25magazyn sportów motorowych
Premiera: Motocross: AMA Motocross
21:00zawody w Mount Morris
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Londynie
od 17:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
20:45mecz fazy grupowej: Peru - Brazylia
Polsat Sport News
Kolarstwo: Tour de Suisse
od 15:508. etap: Goms - Goms - jazda indywidualna na czas

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!