Program TV

ŚRODA 4.03
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3623)
18:00telenowela
Korona królów (344)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:40rewanżowy mecz półfinałowy: Juventus FC - AC Milan
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Va banque (41)
18:30teleturniej
Barwy szczęścia (2207)
19:25serial obyczajowy
Przepis dnia 2
19:55magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2208)
20:05serial obyczajowy
Na sygnale: Skutki uboczne (261)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3027)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (272)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (169)
20:05reality show
Zawsze warto (13)
21:10serial obyczajowy
TVN
Ukryta prawda (1123)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:49program informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (3)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3032)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (341)
20:55teleturniej
Ameryka Express (1/13)
21:30reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
zdjęcieNiesamowite tajemnice
19:00serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
TV 4
Sekrety sąsiadów (3)
18:00serial obyczajowy
Święty (2)
18:30serial komediowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (627)
19:00serial obyczajowy
Święty (3)
20:00serial komediowy
Hellboy
21:40horror SF
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (53)
od 17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Duży miś (33)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Partia (70)
19:05serial komediowy
Galileo (582)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szkoła (780)
18:00serial paradokumentalny
19+ (485)
19:00serial paradokumentalny
Hotel Paradise (8/40)
20:00reality show
Dobre kino: W sieci kłamstw
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Pod Tatrami
18:40magazyn
Barwy szczęścia (2140)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Echo serca (12)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
WP
Premiera: Porzucone budowle 2 (12)
18:00serial dokumentalny
Zjawiska nadprzyrodzone (9)
19:00serial dokumentalny
zdjęcieBill
20:00komedia

FILMOWE

ale kino+
Rajska droga
18:05dramat wojenny
Granica zbrodni (1/8)
20:10serial kryminalny
Granica zbrodni (2/8)
21:05serial kryminalny
AXN
Zła kobieta
od 16:15komedia
Pod obserwacją
18:10dramat SF
Zabójcze umysły 14 (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: Nocna zmiana 3 (10)
21:00serial obyczajowy
CANAL+
Planeta singli 2
18:05komedia romantyczna
Orły 2020
20:00gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych
CANAL+ 1
Łapu-capu
18:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
18:55magazyn informacyjny
Planeta singli 2
19:05komedia romantyczna
Orły 2020
21:00gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych
CANAL+ Family
Kaczki z gęsiej paczki
18:00film animowany
Moja nieznajoma
19:30komedia
Żmijowisko (7)
21:30serial kryminalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęciePokłosie
20:00dramat obyczajowy
Słodki koniec dnia
21:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (3)
od 17:25serial kryminalny
Owoce chmur
18:15film krótkometrażowy
Mr. Robot 4 (7)
20:00serial kryminalny
Mr. Robot 4 (8)
20:55serial kryminalny
Hashtag Olympics (1)
21:40magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
21:55magazyn sportowy
CBS Europa
Upadłe niebo
od 16:45dramat kryminalny
Spokojnie, tatuśku
18:45komedia obyczajowa
Sen o nożu
21:00film kryminalny
HBO
Rocketman
18:05film biograficzny
zdjęcieBerek
20:10komedia
Outsider (9/10)
21:55serial kryminalny
HBO 2
Brytania 2 (7/10)
od 17:35serial historyczny
Castle Rock 2 (1/10)
21:00serial grozy
HBO 3
Westworld (5/10)
19:05serial SF
Westworld (6/10)
20:00serial SF
Premiera: All American 2 (9)
21:00serial obyczajowy
Wojownik (3)
21:45serial sensacyjny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (5)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (6)
19:00program rozrywkowy
Nie ma zmiłuj
20:00film obyczajowy
Kino TV
Telezakupy
od 17:40
W rodzinie
18:10komedia kryminalna
Poirot: Zaginiony testament
19:55serial kryminalny
W imię króla 2: Dwa światy
21:00film przygodowy
Polsat Film
Mały
od 16:40komedia kryminalna
Porwanie
18:45film sensacyjny
Sensacyjna środa: Bad Boys
21:00komedia sensacyjna
TNT
xXx
od 15:55film sensacyjny
Hellboy
18:30horror SF
Underworld
21:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:40mecz: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Eurosport 1
Piłka nożna: Puchar Niemiec
18:25mecz ćwierćfinałowy: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin
Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:30mecz ćwierćfinałowy: Eintracht Frankfurt - Werder Brema
Eurosport 2
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Drammen
18:00biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
20:30magazyn informacyjny
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Drammen
20:35biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
nSport+
Magazyn Velux EHF
od 17:35magazyn piłki ręcznej
Koszykówka mężczyzn: NBA
18:10mecz: Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:10mecz: Piast Gliwice - Arka Gdynia
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
18:00mecz: Warta Poznań - Radomiak Radom
Piłka nożna: Puchar Francji
21:05mecz półfinałowy: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 17:40mecz: AFC Ajax - AZ Alkmaar
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
19:50mecz: Maccabi Fox Tel Awiw - Anadolu Efes Stambuł
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 17:45mecz półfinałowy: AC Milan - Juventus FC
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:30mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!