Ogólnotematyczne

18:00program sportowy
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05film animowany
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00komedia
od 16:45dramat wojenny
zdjęcie
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
18:05serial fantasy
19:05serial fantasy
21:05film SF
od 17:35film SF
21:50film sensacyjny
od 17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
21:40film obyczajowy
od 16:20dramat obyczajowy
18:25magazyn kulturalny
19:15cykl dokumentalny
20:20komediodramat
18:05serial kryminalny
19:05program rozrywkowy
19:50program rozrywkowy
20:00film katastroficzny
21:50program rozrywkowy

Filmowe

od 16:30serial kryminalny
18:15dramat wojenny
20:10dramat obyczajowy
od 16:10film katastroficzny
19:15film SF
od 17:25mecz fazy grupowej: THW Kiel - PGE Vive Kielce
zdjęcie
19:20film sensacyjny
18:00chochliki telewizyjne
18:15magazyn informacyjny
18:25mecz fazy grupowej: THW Kiel - PGE Vive Kielce
zdjęcie
20:20film sensacyjny
od 17:55film krótkometrażowy
18:15film fantasy
20:00komedia
21:30komedia
od 17:40thriller
19:50magazyn informacyjny
20:00film przygodowy
21:55thriller
od 17:05komedia
18:55dramat przygodowy
21:00film sensacyjny
od 16:40film animowany
18:25film animowany
od 17:20film kryminalny
18:20film kryminalny
21:00horror SF
od 17:30serial kryminalny
18:15serial kryminalny
zdjęcie
19:10serial historyczny
20:00serial kryminalny
21:00serial historyczny
21:40serial historyczny
od 17:45komedia sensacyjna
20:00dramat sensacyjny
od 16:10film familijny
21:00film sensacyjny
od 16:55film przygodowy
18:55komedia
21:00film sensacyjny

Sportowe

od 17:40mecz: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
20:10mecz: Cracovia - Legia Warszawa
od 17:35mecz fazy grupowej: HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold
19:25mecz fazy grupowej: Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria
21:15mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
od 17:30walki: Borys Mańkowski - Roberto Soldic; Popek Monster - Tomasz Oświeciński
20:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton
18:00magazyn bokserski
18:25mecz: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
21:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
18:00magazyn sportowy
19:07magazyn tenisowy
20:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
18:00mecz 1. rundy fazy play-off
20:35rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Besiktas JK

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!