Program TV na sobotę 01.10.2022

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:55teleturniej muzyczny
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
18:30serial kryminalny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Hit na sobotę: Greenland
21:35dramat katastroficzny
TVP 2
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Lajk!
19:30magazyn kulturalny
Polsat
Chłopaki do wzięcia (271)
od 17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (272)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (265)
19:15program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Karate Kid
21:05film przygodowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Raport Speedway Grand Prix (10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mam talent! (5)
20:00program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niewolnica Victoria (7)
18:00serial obyczajowy
Niewolnica Victoria (8)
19:00serial obyczajowy
Ashley
20:00dramat obyczajowy
Prywatne piekło
21:55dramat obyczajowy
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (937)
18:05serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (938)
19:05serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (939)
20:05serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (940)
21:05serial obyczajowy
TVN 7
Krudowie
od 17:55film animowany
Shrek
20:00film animowany
TVP Kultura
Kino retro: Milion
od 16:35komedia
Do dzieła
18:10magazyn kulturalny
Legendy rocka: Glam Rock
18:35cykl dokumentalny
Legendy rocka: The Motown Sound
19:05cykl dokumentalny
Bilet do kina: Cudowny chłopak
20:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Zoom Polonii
19:05cykl felietonów
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Sport
20:05magazyn sportowy
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 4 (40)
20:20serial obyczajowy
Plac Zbawiciela
21:15dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Obrońcy skarbów
18:00dramat wojenny
Kaznodzieja z karabinem
20:10dramat biograficzny
AXN
Agenci
od 17:50film sensacyjny
zdjęcieKolekcjoner kości
20:00thriller
CANAL+ 1
Premiera: Z miłości do mody
od 17:45komediodramat
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55mecz: RCD Mallorca - FC Barcelona
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA w Tallinie
od 17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Port lotniczy
20:00film katastroficzny
CANAL+ Film
Premiera: Aktualności filmowe+
od 17:45magazyn filmowy
Małżeństwo na skróty
18:20komedia romantyczna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Śmierć Zygielbojma
21:55dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 2 (6)
od 17:25serial kryminalny
Podejrzane (1)
18:10serial kryminalny
Podejrzane (2)
19:00serial kryminalny
Your Honor (6)
20:00serial sensacyjny
Your Honor (7)
20:55serial sensacyjny
Your Honor (8)
21:50serial sensacyjny
CBS Europa
Był sobie chłopiec
od 17:05komediodramat
zdjęcieJuno
19:05komediodramat
Aviator
21:00dramat biograficzny
HBO
Nowi mutanci
od 17:00horror SF
Kung Fu Panda
18:35film animowany
zdjęcieJumanji: Przygoda w dżungli
20:10film przygodowy
HBO 2
Tata kontra tata
od 16:55komedia
Transformers
18:35film SF
Francuskie wyjście
21:00komediodramat
Kino Polska
Gdzie jest generał
18:00komedia wojenna
Trick
20:00komedia sensacyjna
Kino TV
Gorący pościg
18:05komedia
Rocky
20:00dramat obyczajowy
Polsat Film
zdjęcieMaska Zorro
18:05film przygodowy
Stopklatka
Asterix na olimpiadzie
od 17:45komedia przygodowa
zdjęciePoranek kojota
20:00komedia
Warner TV
To nie byłam ja
od 17:15dramat obyczajowy
Co za życie
18:55komediodramat
Pitch Black
21:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10mecz: Getafe CF - Real Valladolid
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:40mecz: Lenovo Tenerife - Basquet Girona
Eurosport 1
Snooker: Turniej British Open
18:45mecz półfinałowy
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
Snooker: Turniej British Open
20:00mecz półfinałowy
Eurosport 2
Roger's Last Dance
18:30serial dokumentalny
Serena: Queen of the Queens
19:00serial dokumentalny
Wiadomości Eurosportu
19:30magazyn informacyjny
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:20mecz: Stal Rzeszów - Apklan Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:20mecz: GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Piłka nożna: Liga holenderska
19:55mecz: AFC Ajax - Go Ahead Eagles

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!