Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (4335)
17:55telenowela
Leśniczówka (889)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (164)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Zakazany owoc (461)
17:15telenowela
Va banque (749)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (371)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2997)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2998)
20:10serial obyczajowy
Przepis dnia (4)
20:40magazyn kulinarny
Na dobre i na złe: Wszystko za życie (920)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Trzy litery (926)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3810)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Nasz nowy dom (319)
20:05reality show
TVN
Ukryta prawda (992)
od 16:55serial paradokumentalny
Detektywi (59)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (37/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3815)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (739)
20:55teleturniej
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
19:00program rozrywkowy
Radioaktywny terror
20:00thriller
TV 4
Policjantki i Policjanci (670)
17:00serial obyczajowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (300)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1158)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
20:00serial kryminalny
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (10)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (18)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (19)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (21)
20:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (762)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (763)
19:00serial obyczajowy
Skazany
20:00film sensacyjny
TVN 7
Zagadki losu (25/34)
od 16:55serial paradokumentalny
Szpital (712)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1204)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (37/40)
20:00reality show
TVP Kultura
Jan Serce: Zgryzoty (5/10)
od 16:20serial obyczajowy
Rzecz Polska: Wieszak Seven Tomka Rygalika
17:40cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Piotr Michałowski
18:05magazyn kulturalny
Świat myśli
18:20film dokumentalny
Ukraińska czytanka: Łarysa Denysenko
19:40cykl felietonów
Na wschód od Hollywood: Pogarda
20:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (861)
17:20teleturniej
Leśniczówka (704)
17:50telenowela
Dzień Polski w Brukseli
18:15reportaż
Powtórka z życia: Dzień zwycięstwa
18:30magazyn
Kierunek Zachód (265)
18:50magazyn
Magazyn z Wysp (292)
19:10magazyn
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 2 (8/13)
20:25serial komediowy
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (1)
17:00serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (5)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (6)
20:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Przeżyć
od 16:25film dokumentalny
Grantchester 8 (1)
18:10serial kryminalny
Grantchester 8 (2)
19:10serial kryminalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (1)
20:10serial kryminalny
AXN
MacGyver (2)
od 16:35serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
17:30serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
18:25serial sensacyjny
MacGyver (3)
19:15serial akcji
MacGyver (4)
20:05serial akcji
CANAL+ 1
Tajemnice Świadków Jehowy
17:05film dokumentalny
Pierwszy dzień mojego życia
19:45komediodramat
CANAL+ Family
The Office PL: Prezentacja (12)
od 16:25serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
17:10serial dokumentalny
Polska z góry 6: Zagłębie Dąbrowskie (6)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Polesie Lubelskie (7)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 6: Na wschód od Warszawy (8)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Od Bań do Pisza (9)
19:30serial dokumentalny
Miss '89 (5)
20:05serial obyczajowy
CANAL+ Film
Wierna
od 15:50film SF
Premiera: Hollywood Buzz
17:45magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:15komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Włamywacz
20:00thriller
CANAL+ Premium
Pierwszy dzień mojego życia
18:45komediodramat
Premiera: Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
20:45magazyn
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta 2 (6)
od 16:35serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (7)
17:35serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (8)
18:25serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:20serial komediowy
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
19:45serial komediowy
Baronowie (1)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (2)
20:55serial obyczajowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Poczucie zagrożenia (14)
od 16:50serial kryminalny
Panna Marple: Karaibska tajemnica
17:50film kryminalny
Agenci NCIS 13: Martwy przepis (23)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
20:35serial kryminalny
HBO
Dalíland
od 16:15dramat biograficzny
Kolor purpury
17:50dramat obyczajowy
Miłość i śmierć: The Big Top (6)
20:10serial kryminalny
Miłość i śmierć: Sssshh (7)
20:55serial kryminalny
HBO 2
Mamma Mia!
od 15:30komedia muzyczna
Spisek przeciwko Ameryce (5)
17:20serial obyczajowy
Spisek przeciwko Ameryce (6)
18:15serial obyczajowy
Zaginiona
19:30thriller
HBO 3
Dobry ogrodnik
od 15:20thriller
Czuję twój oddech (3)
17:10serial kryminalny
Czuję twój oddech (4)
18:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: React Quotes (5)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: The Dickensian Aspect (6)
20:00serial kryminalny
Kino Polska
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
od 16:05komedia
Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
17:40serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
18:50serial wojenny
Sztos
20:00film sensacyjny
Kino TV
Panna Marple: Uśpione morderstwo
od 15:45film kryminalny
Poirot: Zagadka na morzu
17:50serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
18:55serial kryminalny
Fuks
20:00komedia sensacyjna
Stopklatka
Hawaje 5-0 3: Wątpliwość (2)
17:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Zapach śmierci (10)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Uprowadzony (11)
19:00serial kryminalny
Najlepsi z najlepszych 2
20:00film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (23)
od 16:30serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24)
17:30serial sensacyjny
Alf: Skacz (9)
18:25serial komediowy
Alf: Znów w trasie (11)
19:00serial komediowy
Alf: O, Tannerbaum (12)
19:25serial komediowy
Facet z ogłoszenia
20:05komedia romantyczna
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Basket Office
od 16:10magazyn koszykarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: LaLiga World
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
18:30magazyn sportowy
Liga+ Extra
18:50magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
20:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 15:45mecz: Energa Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Boll Speedway Camp 2024
18:00reportaż
Magazyn PGE Ekstraliga
18:30magazyn żużlowy
Żużel: PGE Ekstraliga
20:15mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:305. etap: Genua - Lukka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
17:45mecz finałowy
Igrzyska olimpijskie
19:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
19:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:001. etap
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 15:45finały boulderingu kobiet
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
17:15finały wspinaczki na czas mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
18:00zjazd mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:00mecz finałowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
17:303 mecz finałowy fazy play-off
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
20:30mecz: MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KPR Gminy Kobierzyce
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 15:55podsumowanie
Karate tradycyjne: Mistrzostwa Polski - Puławy 2024
17:50sporty walki
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
18:55mecz 2. rundy fazy play-off: GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!