Program TV

PIĄTEK 31.01
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Chirurdzy (222)
3:05serial obyczajowy
Tajemnice losu
4:00program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Superwizjer
od 2:25magazyn reporterów
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
NOC Magii
3:35interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
od 1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
4:50serial grozy
Na osi (264)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:55program muzyczny
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (4)
3:00program informacyjny
Z archiwum policji (6)
3:50serial dokumentalny
Z archiwum policji (7)
4:20serial dokumentalny
Z archiwum policji (8)
4:55serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
5:35serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
od 2:35interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (167)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
TVP Kultura
Kino nocne: Jak narkotyk
od 2:45dramat obyczajowy
Afisz kulturalny
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2121)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (271)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (83)
6:10telenowela
WP
Na własną rękę
od 2:00thriller
Modus (8)
4:00serial kryminalny
Kabaret na żądanie (14)
5:00program rozrywkowy
Premiera: WP Raport (208)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (170)
6:30program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Huba
od 2:55film obyczajowy
Odciąć pępowinę
5:50film krótkometrażowy
AXN
Ultraviolet 2 (11)
od 2:40serial kryminalny
Castle 8 (7)
3:40serial kryminalny
Castle 8 (8)
4:30serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (4)
6:10serial kryminalny
CANAL+
Monument
od 2:05dramat obyczajowy
Dzikie Karaiby
3:55film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Wieczna młodość
6:15film dokumentalny
Hitchcock
6:40dramat biograficzny
CANAL+ 1
Monument
3:05dramat obyczajowy
Dzikie Karaiby
4:55film dokumentalny
CANAL+ Film
Kiler-ów 2-óch
od 2:45komedia
zdjęcieMoje miasto
4:40film obyczajowy
Wbić flagę
5:40film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Ciemna strona Wenus
3:00dramat psychologiczny
Wtorek
4:30komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Bull (10)
6:40serial kryminalny
CBS Europa
Malcolm X
od 23:30dramat obyczajowy
Czekając na wyrok
3:15dramat obyczajowy
Doktor Becker 2 (6/24)
5:25serial komediowy
Starsky i Hutch
6:00komedia sensacyjna
HBO
Agenci
od 2:40film sensacyjny
Góra Czarownic
6:00film przygodowy
HBO 2
Deadwood
od 1:50western
Na planie
3:40magazyn filmowy
Cop Land
4:10film sensacyjny
HBO 3
Outsider (4/10)
od 2:25serial kryminalny
Słowo na L: Generacja Q (4/8)
3:25serial obyczajowy
Holmes i Watson
4:25komedia kryminalna
Armageddon
6:00film SF
Kino Polska
Superprodukcja
od 2:35komedia
Dzieciak
4:25etiuda filmowa
Koledzy
4:50film dokumentalny
Fusy
5:20film krótkometrażowy
Polsat Film
Ślad (62)
od 2:30serial kryminalny
Ultraviolet (5)
3:30serial kryminalny
Ultraviolet (6)
4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (769)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka
Imagine
od 2:10film obyczajowy
Sade
4:20etiuda filmowa
zdjęcieTV okazje
4:45magazyn reklamowy
Złotopolscy (299)
6:50telenowela
TNT
Egzorcysta 3
od 2:00horror
To jest mój kraj
3:50dramat wojenny
Tropiciele 2: Panika (2)
5:35serial kryminalny
Ekspres pod lawiną
6:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
3:00mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
6:15serial dokumentalny
Eurosport 1
Game Schett and Mats
4:30magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz finałowy legend mężczyzn
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
6:00mecz finałowy gry podwójnej kobiet
nSport+
Witaj w klubie: Wisła Płock
od 1:05serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 1:55mecz 1/8 finału: CD Mirandes - Sevilla FC
Boks: Walka o pas WBC World w Ontario
3:55waga superpółśrednia: Tony Harrison - Jermell Charlo
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
6:10mecz 1/8 finału: Rayo Vallecano - Villarreal CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!