Lombard. Życie pod zastaw 7 (315)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (315)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Bobi jest performerem. Tworzy muzykę reggae i maluje obrazy, a nawet próbuje sprzedać je w lombardzie. Artysta nie utrzymuje kontaktów z synem. Dawno temu porzucił bliskich. Ich drogi się krzyżują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Pięćdziesięcioletni Bobi jest ulicznym performerem. Tworzy muzykę reggae i maluje obrazy, a nawet próbuje sprzedać je w lombardzie. Bobi od długiego czasu nie utrzymuje kontaktów ze swoim synem, Marcelem. Artysta dawno temu porzucił dziecko i jego matkę i teraz dorosły syn ma do niego żal. Pewnego dnia przypadkiem ich drogi się krzyżują. To spotkanie jest zaskakujące dla całej trójki. Do lombardu przychodzi sześciolatek, który chce zastawić pistolet na wodę, by zdobyć pieniądze na kwiaty. Chce je wręczyć mamie z okazji urodzin. U Blanki zjawia się koleżanka z poprawczaka, Mika, która za dobre sprawowanie opuściła zakład wcześniej. Tymczasem Dagmara przychodzi do lombardu, by zobaczyć się z Lolkiem i ostatecznie się z nim pożegnać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także