Fala zbrodni: Sieć pająka (31)

Fala zbrodni: Sieć pająka (31)

7.1/10
serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Mirosław Baka, Jan Wieczorkowski, Mariusz Jakus, Dorota Kamińska
Reżyseria:Krzysztof Lang, Waldemar Krzystek
W skrócie:Po śmierci Siergieja następuje chwilowy spokój. Sielankę kończy strzelanina w restauracji. W OPZ pojawia się nowa agentka, Litwinka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

Po śmierci Siergieja następuje chwilowy spokój. Sielankę kończy strzelanina w restauracji. W OPZ pojawia się nowa agentka: Litwinka Silene Arbekajte (Natasza Urbańska) z Europolu. Dochodzi do kolejnego morderstwa. Okazuje się, że ktoś zabija najbardziej zaufanych ludzi Siergieja. W szpitalu leży ciężko ranny Bodzio. Rafalski próbuje go przesłuchiwać, ale bez rezultatu. Wygląda na to, że Małą Odessa posiada informacje z policyjnego archiwum. Bodzio zostaje uduszony w szpitalu. Michał odkrywa, że w zabójstwo zamieszany jest gangster Bochen. Szajba, Młody i Silene aresztują go, jednak bandyta nie chce mówić i szybko zostaje wypuszczony. Z badań balistycznych wynika, że broń, z której strzelano, została skradziona z magazynu ABW. Brygada antyterrorystyczna robi nalot na siedzibę Małej Odessy, ale gdy dojeżdżają na miejsce, kryjówka jest pusta. Czarna wyjeżdża do Quantico.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)