Septagon (17)

Septagon (17)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do detektywów zgłasza się kobieta w ciąży. Martwi się o swojego męża - młodego adwokata, który niedawno zdał egzamin na aplikację i szybko wrósł w środowisko prawnicze. Mężczyzny nigdy nie ma w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się kobieta w zaawansowanej ciąży. Martwi się o swojego męża - młodego adwokata, który niedawno zdał egzamin na aplikację i szybko wkręcił w środowisko prawnicze. Koledzy po fachu zaczęli go zapraszać na spotkania i bankiety, mężczyzny nigdy nie ma w domu, a jego żona uważa, że bardzo się zmienił na gorsze. Klientka prosi detektywów, by śledzili jej męża. Detektywi z zaskoczeniem odkrywają, że Olgierd nie pracuje już we wskazanej im kancelarii. Zamiast tego spotyka się z bogatym biznesmenem, który był oskarżony o wyłudzanie pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także