Program TV

WTOREK 27.10
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ocaleni
22:45reality show
Elita zabójców
23:50film sensacyjny
TVP 2
Czerwona królowa (8/12)
od 21:50serial obyczajowy
Ludzkie historie: Born2Drive
22:55film dokumentalny
Polsat
Ciężkie czasy
22:45film sensacyjny
Najemnik
1:10film sensacyjny
TVN
Szadź (3)
od 21:30serial kryminalny
Kuba Wojewódzki (9)
22:30talk-show
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
zdjęcieKrólestwo kobiet (2)
0:05serial komediowy
Projekt Lady (8)
1:05reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieKwestia honoru
22:00film sensacyjny
Żelazny Iwan
0:00dramat obyczajowy
TV 4
Ryzykanci (4)
23:30reality show
Śmierć na 1000 sposobów (9)
0:35serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (10)
1:00serial dokumentalny
Galileo (837)
1:30program popularnonaukowy
TV Puls
Momentum
22:00thriller
Burza
23:55dramat katastroficzny
TVN 7
Kino oldschool: Nico: Ponad prawem
od 21:30film sensacyjny
Chłopcy z ferajny
23:40dramat gangsterski
TVP Polonia
Uzdrowisko: Kochanka (37)
22:25telenowela dokumentalna
Warto rozmawiać
22:55talk-show
Focus on Poland (460)
23:55program informacyjny
Korona królów (396)
0:10telenowela historyczna
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2 (8)
od 21:45program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (8)
23:45program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Na samym dnie
od 21:55dramat psychologiczny
Ava
23:45melodramat
Spitsbergen
1:40film krótkometrażowy
AXN
Premiera: Alex Rider (7)
22:00serial sensacyjny
The Good Doctor 3 (2)
22:55serial obyczajowy
CANAL+ 1
Ikar. Legenda Mietka Kosza
22:00dramat biograficzny
Kod Dedala
0:00thriller
Supernova
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Ognisty podmuch
od 21:35dramat sensacyjny
Królowa chmur
0:05film obyczajowy
Biała sukienka
1:25film obyczajowy
CANAL+ Film
Sala samobójców. Hejter
22:00dramat obyczajowy
Parasite
0:10komediodramat
CANAL+ Premium
Ikar. Legenda Mietka Kosza
od 21:00dramat biograficzny
Kod Dedala
23:00thriller
Supernova
0:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (7)
22:05serial grozy
Strefa mroku (8)
22:45serial grozy
Utrata
23:30film krótkometrażowy
Odwet (8)
23:50serial kryminalny
Dzień jak co dzień
0:40film krótkometrażowy
Via Carpatia
1:00dramat obyczajowy
CBS Europa
Cztery pokoje
od 21:00czarna komedia
Dzikość serca
22:55film sensacyjny
HBO
Projekt Koliber
0:05thriller
Constantine
1:55horror
HBO 2
Rambo: Ostatnia krew
od 21:00film sensacyjny
Ramy (7/10)
22:45serial komediowy
Co robimy w ukryciu 2 (7/10)
23:15serial komediowy
Co robimy w ukryciu 2 (8/10)
23:35serial komediowy
Kino Polska
Uwikłanie
od 20:00film kryminalny
Glina (7)
22:30serial kryminalny
Glina (8)
23:50serial kryminalny
Masz na imię Justine
1:00dramat obyczajowy
Kino TV
Szybcy i martwi
od 21:00western
Dziewczyna mojego kumpla
23:15komedia romantyczna
Steel City
1:45dramat obyczajowy
Polsat Film
12 rund
23:15film sensacyjny
Gliniarze: Gaz do dechy (347)
1:30serial paradokumentalny
TNT
Mściciel
od 21:10film sensacyjny
Wygrać ze śmiercią
23:00film sensacyjny
Obecność
0:55horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:10magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:15mecz: West Ham United FC - Manchester City FC
Ostatnia góra
1:25film dokumentalny
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europy
od 20:40mecz: Metalurg Skopje - ORLEN Wisła Płock
Wiadomości Eurosportu
22:30magazyn informacyjny
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
22:35mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:007. etap: Vitoria-Gasteiz - Villanueva de Valdegovía
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:007. etap: Vitoria-Gasteiz - Villanueva de Valdegovía
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Vuelta a Espana
1:307. etap: Vitoria-Gasteiz - Villanueva de Valdegovía
nSport+
Wysoki Pressing
22:00magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
23:15magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 8. kolejka
0:15magazyn piłkarski
O co biega?
1:20magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
Boks
1:00boks
TVP Sport
Snooker: Championship League
od 20:302. faza grupowa
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
23:40mecz 3. rundy: US Sampdoria - US Salernitana 1919

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!