Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4305)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (859)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:25studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35mecz barażowy: Polska - Estonia
TVP 2
Zakazany owoc (432)
od 17:15telenowela
Va banque (738)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (336)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2965)
19:35serial obyczajowy
Przepis dnia (65)
20:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2966)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (332)
20:50teleturniej
Na sygnale: Zazdrość i medycyna (546)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3780)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (306)
20:05reality show
Przyjaciółki (269)
21:10serial obyczajowy
TVN
Detektywi (68)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
"Klara" - relacja z premiery
19:35program kulturalny
Sport
19:40magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (12/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3790)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (713)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (3/12)
21:35program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
19:00program rozrywkowy
Viktor
20:00film sensacyjny
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1124)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (767)
20:00serial kryminalny
Pamiętniki z wakacji (89)
21:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (4)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (5)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (21)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (22)
21:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (732)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (733)
19:00serial obyczajowy
Taxi 3
20:00komedia sensacyjna
Poznaj moich Spartan
21:45komedia
TVN 7
Szpital (681)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1173)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (12/40)
20:00reality show
Jak Boss
21:00komedia
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (12/24)
od 17:10serial sensacyjny
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
18:20magazyn kulturalny
Legendy opery: Dame Kiri Te Kanawa (6)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Trafikant"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Trafikant
21:10dramat obyczajowy
TVP Polonia
Leśniczówka (672)
od 17:50telenowela
Polskie Parki Narodowe: Park Narodowy Gór Stołowych (6)
18:20serial dokumentalny
W obiektywie Polonii: Wschód
18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Lokatorka 3 (1)
21:15serial kryminalny
WP
Morderstwa na wyspie: Same oszustwa (2)
od 17:00serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (27)
19:00serial dokumentalny
Premiera: Policjanci z sąsiedztwa 5 (28)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (5)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Mistrzowie: Jeszcze jest czas
20:10dramat obyczajowy
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (7/18)
od 17:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (8/18)
18:15serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (8)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (9)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (3)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 17:40komedia
Zbuntowana
19:15film SF
Duff i Wazowski 3 (3)
21:15serial kryminalny
CANAL+ Family
Kupiliśmy sobie zamek 9 (8)
od 17:25serial dokumentalny
Polska z góry 6: Wzdłuż północnych granic (10)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Mazowieckie (1)
18:55serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Świętokrzyskie (2)
19:20serial dokumentalny
Zdrajca (3)
20:00serial sensacyjny
Zdrajca (4)
20:35serial sensacyjny
Zdrajca (5)
21:10serial sensacyjny
Głośni i wściekli. O co chodzi populistom? (5)
21:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Sen o okapi
18:00komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
John Wick 4
20:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 16:40komedia
Zbuntowana
18:15film SF
Duff i Wazowski 3 (3)
20:15serial kryminalny
Premiera: Ostatni posterunek
21:00thriller SF
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (1)
od 17:55serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
18:35serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
19:20serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:45serial komediowy
Gaslit (6)
20:00serial biograficzny
Gaslit (7)
20:55serial biograficzny
Gaslit (8)
21:50serial biograficzny
CBS Europa
Do trzech randek sztuka
od 16:55komedia romantyczna
W pogoni za szczęściem
18:45dramat biograficzny
Kochankowie sztormowego morza
21:00melodramat
Epic Drama
Panna Marple: Próba niewinności
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 15 (15)
19:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (16)
20:35serial sensacyjny
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
21:30serial kryminalny
HBO
Życie do góry nogami
od 17:05komedia
Hollarsowie
18:40komediodramat
Premiera: Stylowy romans
20:10komedia romantyczna
Premiera: Morderstwo Gabby Petito: Sztuka kłamstwa
21:40film dokumentalny
HBO 2
Goście
od 17:50horror
Zaginiona
19:30thriller
Wielkie kłamstewka: You Get What You Need (7)
21:25serial obyczajowy
HBO 3
Supersamiec
od 17:05komedia
Detektyw 3: The Great War and Modern Memory (1/8)
19:00serial kryminalny
Detektyw 3: Kiss Tomorrow Goodbye (2)
20:00serial kryminalny
Wielka: Moscow Mule (4)
21:00serial komediowy
Barry 2: The Audition (7)
21:55serial komediowy
Kino Polska
Pogranicze w ogniu (8)
od 17:20serial sensacyjny
Pogranicze w ogniu (9/24)
18:50serial sensacyjny
Wyklęty
20:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Oficer Blart w Las Vegas
od 17:00komedia sensacyjna
To musi być miłość
19:00komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Dzień kobiet
21:00dramat obyczajowy
Stopklatka
Aukcja w ciemno 2 (2)
od 17:55serial dokumentalny
Aukcja w ciemno 2 (3)
18:30serial dokumentalny
Wojny magazynowe: Kanada 2 (27)
19:00reality show
Wojny magazynowe: Kanada 2 (28)
19:35reality show
Prowokacja
20:00film sensacyjny
Sztos
21:55film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (2)
od 17:35serial sensacyjny
Alf 2 (17)
18:25serial komediowy
Alf 2 (19)
18:55serial komediowy
Alf 2 (20)
19:25serial komediowy
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
18:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 17:00mecz: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
18:00mecz: Turcja - Szkocja
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
21:00program krótki solistów
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 17:304. dzień
Discovery golf
18:30magazyn sportowy
Golf: Valspar Championship
19:001. runda
Polsat Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 17:20mecz: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
19:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:00studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Walia - Finlandia
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Bośnia i Hercegowina - Ukraina
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Arriva Polski Cukier Toruń
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz: REA BAS Białystok - KKS Mickiewicz Kluczbork
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
18:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:45półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!