Program TV

PONIEDZIAŁEK 9.12
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3569)
18:00telenowela
Korona królów (298)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (170)
20:30telenowela
Teatr Telewizji: W małym dworku
21:00sztuka Stanisława Ignacego Witkiewicza
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2151)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2152)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1476)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Pierwsza miłość (2970)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (54)
19:30serial komediowy
Megahit: Apocalypto
20:05dramat przygodowy
TVN
Ukryta prawda (715)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (191)
20:55teleturniej
Klinika bez tajemnic (2)
21:30program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
18:05program rozrywkowy
zdjęcieNiesamowite tajemnice
19:05serial grozy
Kabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
TV 4
Septagon (88)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (565)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (26)
21:00program rozrywkowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (39)
od 17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Walka płci (78)
19:05serial komediowy
Galileo (256)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Kickboxer 2: Godzina zemsty
20:00film sensacyjny
Champion 2
21:55dramat sensacyjny
TVN 7
SOS. Ekipy w akcji (54/60)
od 17:20serial paradokumentalny
Brzydula (63/180)
18:20serial komediowy
Brzydula (64/180)
18:55serial komediowy
Big Brother 2 (75/80)
20:00reality show
Ostatnia misja
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (59)
od 17:55teleturniej
Cafe piosenka
18:25magazyn
Barwy szczęścia (2092)
18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (312)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
WP
Top Gear (7-ost.)
od 17:45magazyn motoryzacyjny
Mega Top 10 (4)
19:00serial dokumentalny
Premiera: Kobiety kryminału (7)
20:00serial dokumentalny
Premiera: Kobiety kryminału (8)
20:30serial dokumentalny
Zbrodnia niedoskonała
21:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Psy gończe
od 17:30film krótkometrażowy
City Island
18:15komediodramat
zdjęciePremiera: Królowa Margot
20:10dramat historyczny
AXN
S.W.A.T. Jednostka specjalna
od 15:50film sensacyjny
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
18:15film sensacyjny
zdjęcieUltraviolet 2 (10)
20:05serial kryminalny
Premiera: S.W.A.T. 2 (21)
21:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęciePrawdziwe kłamstwa
od 17:30komedia sensacyjna
Nie przegap
19:45magazyn informacyjny
Premiera: Bliscy nieznajomi
19:55film dokumentalny
CANAL+ 1
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
18:05serial dokumentalny
zdjęciePrawdziwe kłamstwa
18:30komedia sensacyjna
Nie przegap
20:45magazyn informacyjny
Premiera: Bliscy nieznajomi
20:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Biały Kieł
18:05film animowany
Wakacyjna terapia
19:30komedia
Trzęsienie ziemi
21:05film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Bull (11)
od 17:40serial kryminalny
Bull (12)
18:20serial kryminalny
Przyjaciółki
19:00film krótkometrażowy
Dziki Bill (6)
19:10serial kryminalny
Premiera: Dwunastu (3)
20:00serial kryminalny
Premiera: Dwunastu (4)
20:50serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
21:40serial komediowy
CBS Europa
Szogun (12-ost.)
od 17:25serial przygodowy
zdjęcieAnna Karenina
18:30dramat kostiumowy
Napad na bank
21:00komedia kryminalna
HBO
Ocean's 8
od 17:20komedia kryminalna
Nieświadomi (5)
19:10serial szpiegowski
Watchmen (8/9)
20:10serial przygodowy
HBO 2
Uniwersytet Potworny
od 17:05film animowany
Mary Poppins powraca
18:50film fantasy
HBO 3
Roman J. Israel
od 17:55dramat kryminalny
Sekretne życie par (4)
20:00serial obyczajowy
Watchmen (8/9)
21:00serial przygodowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (5)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (16)
19:00program rozrywkowy
zdjęcieYuma
20:00film kryminalny
Kino TV
Obietnica miłości
18:00dramat obyczajowy
Poirot: Sen
19:55serial kryminalny
Polsat Film
G.I. Joe: Odwet
od 16:40film sensacyjny
Miasto nadziei
19:00komedia romantyczna
Intrygujący poniedziałek: Stoker
21:00dramat psychologiczny
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (5)
od 17:55serial dokumentalny
zdjęcieKrwawa rzeka
20:00thriller
Święci z Bostonu
21:55dramat sensacyjny
TNT
U progu sławy
od 16:45dramat obyczajowy
Płonące siodła
19:05western komediowy
Amerykański ninja
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: LaLiga Highlights Show
19:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
20:00magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Ekstrapaka: 18. kolejka
21:45magazyn piłkarski
nSport+
Turbokozak
18:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
19:00mecz: Brooklyn Nets - Denver Nuggets
LaLiga Highlights Show
21:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 17:30mecz: AFC Ajax - Willem II
Atleci
20:00magazyn sportowy
Magazyn ligi holenderskiej
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
21:00mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 17:00mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
Piłka nożna: Liga czeska
19:10mecz: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praga
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 16:55mecz: Lech Poznań - ŁKS Łódź
4-4-2 (1)
19:00magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
19:30magazyn piłkarski
Gol Ekstra
20:05magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!