Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

Komisarz Alex: Cel: Alex (13)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Karina Kunkiewicz, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz
W skrócie:Ginie właściciel nocnego klubu. Bromski zatrzymuje mordercę. Następnego dnia ktoś porywa Aleksa. Funkcjonariusz dostaje ultimatum. Jeśli chce, aby pies przeżył, musi wypuścić przestępcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Z rąk płatnego zabójcy ginie właściciel nocnego klubu. Bromskiemu szybko udaje się odnaleźć i zatrzymać mordercę. Następnego dnia nieznany sprawca porywa psa komisarza. Funkcjonariusz otrzymuje ultimatum, jeśli chce, aby Alex przeżył to musi wypuścić zatrzymanego przestępcę i wycofać oskarżenie. Policjant staje w obliczu trudnej decyzji, od której zależy los uprowadzonego czworonoga.

Występują (pokaż wszystkich)