Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

7.0/10 7.2/10
FILM ANIMOWANY USA 2011   od 12 lat
Reżyseria:Jennifer Yuh Nelson
W skrócie:Kolejna animacja studia DreamWorks, które wyprodukowało takie hity jak "Shrek", "Madagaskar" czy "Jak wytresować smoka".
Ciąg dalszy sympatycznej opowieści o ociężałym misiu pandzie, który zostawszy mistrzem kung-fu, musi wraz z przyjaciółmi obronić Chiny (i swoją sztukę walki) przed wielce podstępnym najeźdźcą.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po jest Smoczym Wojownikiem. Razem z przyjaciółmi i mistrzami kung-fu, Potężną Piątką, chroni Dolinę Spokoju. Mimo sukcesu, panda musi kontynuować swój trening, koncentrując się na szukaniu wewnętrznego spokoju. Pewnego dnia na wioskę leżącą u stóp Jadeitowego Pałacu napada wataha wilków. Bandyci kradną metal. Po dostrzega na uzbrojeniu jednego z napastników tajemniczy symbol, który na chwilę wyłącza go z walki. Ma też wizję, w której pojawia się jego matka uciekająca przed wilkami. Panda postanawia zapytać ojca, Pana Pinga, o swoje pochodzenie. Tak dowiaduje się, że został adoptowany. Tymczasem Shifu otrzymuje wiadomość z Gongmen. Do miasta powrócił nijaki Lord Shen. Zabił on Mistrza Nosorożca - przywódcę rady kung-fu i opiekuna tamtejszej ludności. Pojawiają się plotki, że tajemniczy złoczyńca zamierza podbić całe Chiny za pomocą nowej broni. Po i Potężna Piątka wyruszają do Gongmen, by powstrzymać Lorda Shena. Podczas starcia z wrogiem panda odkrywa swoją przeszłość.

Twórcy (pokaż wszystkich)