Lombard. Życie pod zastaw 5 (247)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (247)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Dorka chciałaby, aby jej były partner, gangster Tomasz, uczestniczył w wychowywaniu córki. Mężczyzna jest nieodpowiedzialny. W lombardzie zjawiają się Łapicki i jego znajomi. Chcą zastawić motorynkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Dorka i jej były partner, gangster Tomasz Jugowski, jako rodzice pięcioletniej Nikoli nie mają uregulowanego stosunku prawnego co do opieki nad dzieckiem. Dorka chciałaby, aby mężczyzna uczestniczył w wychowywaniu dziewczynki, jednak jest on skrajnie nieodpowiedzialny. Do tego stopnia, że w sprawę angażuje się policja. W lombardzie zjawia się Łapicki i jego znajomi. Nietrzeźwi koledzy chcą zastawić motorynkę, jednak pracownicy lombardu mają wątpliwości co do tego, czy Łapicki jest jej jedynym właścicielem. Mariusz wciąż zmaga się z problemami dotyczącymi relacji z Andżeliką. Benia spostrzega, że w lombardzie od dawna nie zawitał złomiarz Rolecki. Próbuje się z nim skontaktować, ale bez skutku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)