Program TV na środę 10.04.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
Natura w Jedynce: Królestwo iberyjskiego rysia (1/2)
od 12:55film dokumentalny
Złoty chłopak (156)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (846)
15:35teleturniej
Dziedzictwo (253)
16:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (1671)
od 12:30teleturniej
Akacjowa 38 (319)
13:15telenowela
Va banque (752)
14:05teleturniej
Na sygnale (555)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1796)
15:05serial obyczajowy
Koło fortuny (1672)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Bohater (1258)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Niedoskonałe życie Julii (1304)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (900)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1602)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (941)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (2)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku (21/40)
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje: Brenna, Ziołowa Chata (4/14)
15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (1607)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Ugotuj mi (1)
13:05program kulturalny
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
13:50serial dokumentalny
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Rozbitkowie (3)
16:00serial przygodowy
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
16:55serial dokumentalny
TV 4
Gliniarze: Martwe zło (488)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Podwójnie zdradzona (417)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Mężczyzna próbuje przemycić narkotyki w żołądku (418)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (67)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (633)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (521)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (522)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
15:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (744)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (381)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (382)
15:00serial obyczajowy
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (27)
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
Szpital (1000)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (151)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (584)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (512)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu (7/34)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata siedemdziesiąte. Część pierwsza
od 12:30serial dokumentalny
14 lipca
13:35komedia
Po co nam architekci?
15:20film dokumentalny
Pogranicze w ogniu (22/24)
16:40serial sensacyjny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 23: Córeczka (298)
od 12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Oko za oko (299)
13:40serial kryminalny
Polka po indyjsku
14:35film dokumentalny
Animowanki: Pamiętnik Florki 2: Teatr (18)
15:35serial animowany
Go-tu-jemy: Owoce pod kruszonką (10)
15:45magazyn kulinarny
Korona królów. Jagiellonowie (136)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2936)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (16)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (4)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (8)
14:50serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (8)
15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (807)
16:50program informacyjny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Sean Connery kontra James Bond
od 12:45film dokumentalny
Błękitna
13:55film krótkometrażowy
C'mon C'mon
14:30dramat obyczajowy
Rachel nie biega
16:25film krótkometrażowy
Film noir (1)
16:50film dokumentalny
AXN
Rekrut (7)
od 12:45serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
13:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (16)
14:30serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (11)
15:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (12)
16:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Badman
od 12:25komedia
Kiler
13:45komedia sensacyjna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
15:30film biograficzny
CANAL+ Family
Polska z góry 4: Zatoka Gdańska (6)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 4: Pojezierze Gnieźnieńskie (7)
13:35serial dokumentalny
Zgrillowani 2: Kurczak (5)
14:10magazyn kulinarny
Zgrillowani 2: Karp i tuńczyk (6)
14:40magazyn kulinarny
Czy na pewno umiesz gotować? 4 (9)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 4 (10)
15:45reality show
Remont w 48h 10 (3)
16:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 10 (4)
16:50magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Sekrety mojego taty
od 12:10film animowany
Przypadek Jana Pampucha
13:25etiuda filmowa
Pimi z Krainy Tygrysów
13:50film przygodowy
Niezgodna
15:30film SF
CANAL+ Premium
Kiler
od 12:45komedia sensacyjna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
14:30film biograficzny
Łapu-capu
16:05chochliki telewizyjne
Sekret Madeleine Collins
16:10thriller
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
13:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
13:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
14:05serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
14:35serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
15:05serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (5)
15:45serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
16:25serial kryminalny
CBS Europa
Bezpłodna kukułka
od 11:25komediodramat
14 listów miłosnych
13:30melodramat
Nie można pocałować panny młodej
15:15komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
od 12:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Martwa cisza (16)
13:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Echa przeszłości (17)
14:55serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Dzieło sztuki (17)
15:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Aktualizacja (18)
16:50serial sensacyjny
HBO 2
Wielki George Foreman
od 12:00dramat biograficzny
Sufrażystka
14:10dramat obyczajowy
Barbie
15:55komediodramat
HBO 3
Prawy chłopak
od 12:30film dokumentalny
Pan Peabody i Sherman
14:00film animowany
Zjazd życia
15:30dramat biograficzny
Kino Polska
Hania
od 11:35film obyczajowy
Ptaszka
13:30dramat obyczajowy
Zezowate szczęście
15:00komedia obyczajowa
Kino TV
Joga dla dwojga
od 11:55film obyczajowy
Meteor kontra Ziemia
13:50film SF
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
15:45film kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Czarny Lulek (120)
od 12:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Słuchacz przysięgły (121)
13:15serial komediowy
Mały
13:45komedia kryminalna
Le Mans '66
15:50dramat biograficzny
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Zabójcza misja (124)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Cicha zabójczyni (51)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Utrata szczelności (203)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0: Początek (13)
16:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 3: Pogrzeb przyjaciela (21)
13:00serial komediowy
Alf 3: Nie lękaj się mroku (22)
13:30serial komediowy
Kochane kłopoty (20)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (21)
14:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (8)
15:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (9)
16:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Turbokozak
od 12:45magazyn piłkarski
Turbokozak Extra
13:20magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga francuska
14:00mecz: FC Nantes - Olympique Lyon
Basket Office
16:10magazyn koszykarski
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao
od 11:00finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
13:301. etap
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
13:502. etap
Kolarstwo: Wyścig Brabantse Pijl
15:45kolarstwo
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
13:00lekkoatletyka
Breaking Barriers
15:00magazyn sportowy
The Games through a lens
16:00magazyn sportowy
The Games through a lens
16:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
13:00mecze 2. i 3. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:45mecz o 7. miejsce
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
15:30mecze 2. i 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Boks
13:00boks
Cafe Futbol
15:00magazyn piłkarski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
16:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Futsal: Eliminacje mistrzostw świata
od 11:30mecz: Polska - Azerbejdżan
Hokej: Tauron Hokej Liga
13:154. mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
15:30mecz: Polska - Austria
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!