×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (777)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Hania martwi się przebiegiem ciąży, ponieważ dwa razy poroniła. Może jednak liczyć na wsparcie siostry Krystyny, miejscowej szarlatanki. Plotki głoszą, że kobieta odpowiada za śmierć niewiernego męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

30-letnia Hania i jej mąż Witek oczekują narodzin swojego dziecka. Kobieta martwi się przebiegiem ciąży, ponieważ dwa razy poroniła. Może jednak liczyć na wsparcie siostry Krystyny, miejscowej szarlatanki. Plotki głoszą, że kobieta odpowiada za zabójstwo niewiernego męża, który spożył muchomory. Krystyna przypuszcza również, że Witek okazuje za dużo zainteresowania atrakcyjną sprzedawczynią w lokalnym sklepie, Idą. Zdzisiek i Pióro sprzedają biżuterię, by zdobyć pieniądze na nóż sprężynowy. Benia, przejęta sytuacją z Betonem i Ostrą, doświadcza silnego załamania nerwowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także