Echo serca (16)

Echo serca (16)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Na ostry dyżur trafia dotkliwie pobity Thomas. Szymon, Anita i Bartek okazują pacjentowi jawną niechęć. Policja próbuje ustalić okoliczności samobójstwa Konrada. Magda składa zeznania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Na ostry dyżur trafia dotkliwie pobity Thomas. Szymon, Anita i Bartek, którzy się nim opiekują, okazują pacjentowi jawną niechęć. Policja próbuje ustalić okoliczności samobójstwa Konrada. Magda składa zeznania, a Borską przesłuchuje jej dawna przyjaciółka, Agnieszka (Anna Dereszowska). Choć pani komisarz jej nie obwinia, a chce jedynie poznać fakty, psycholożka nie potrafi uwolnić się od myśli, że jest współwinna tragedii. Nawet spotkanie z Maćkiem, jednym z poszkodowanych w pożarze centrum handlowego, nie poprawia jej humoru. Tymczasem karetka pogotowia przywozi do szpitala mocno wyziębionego 5-letniego Łukaszka. Chłopiec był pod opieką dziadka Franka, lecz w nocy nagle zniknął.

Występują (pokaż wszystkich)