Program TV

POPULARNE

TVP 1
Zniewolona (10)
od 20:35serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 5 (11)
21:35telenowela dokumentalna
Okupowani: Czerwiec (3/10)
22:35serial sensacyjny
Wichry wojny (6/7)
0:30serial obyczajowy
TVP 2
Rozmowy kontrolowane
od 20:10komedia
Rodzinka.pl: Dżambalaja (156)
22:00serial komediowy
Rodzinka.pl: Jajo i kura (157)
22:30serial komediowy
zdjęcieZemsta o jasnych oczach 2 (2/3)
23:10serial obyczajowy
Polsat
Znaki (6)
21:05serial kryminalny
Rekrut
22:10thriller
Skazany na śmierć (84)
0:40serial sensacyjny
TVN
Milionerzy (177)
od 20:55teleturniej
zdjęcieTłumaczka
21:35thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieKapitanowa (13)
21:05serial obyczajowy
Corleone (4)
22:10serial sensacyjny
Bieguny śmierci
23:10film katastroficzny
Rozkoszne podróże
0:55film erotyczny
TV 4
zdjęcieGangi Nowego Jorku
21:00dramat sensacyjny
TV 6
STOP Drogówka
0:50magazyn policyjny
TV Puls
Kontakt bezpośredni
od 20:00film sensacyjny
Najlepsi z najlepszych
21:50film sensacyjny
Asy bez kasy
23:50komedia sensacyjna
TVN 7
Kino oldschool: Epidemia
od 20:00film sensacyjny
Komora
22:45dramat sensacyjny
TVP Kultura
Lekkie obyczaje: Mona Lisa
od 20:20dramat kryminalny
Solo
0:40film dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (137)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Zazdrość
od 20:10dramat obyczajowy
Polowanie
22:10dramat obyczajowy
Casting
0:15dramat obyczajowy
AXN
Premiera: The Good Doctor (16)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (7)
21:55serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (8)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 13 (21)
23:45serial kryminalny
Seal Team 2 (10)
0:40serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieOskarżona
22:55thriller
Kamerdyner
0:50dramat historyczny
CANAL+ 1
Osobliwość
od 20:30dramat SF
Oskarżona
23:55thriller
CANAL+ Family
Happy End
od 19:30dramat obyczajowy
Wszystkie pieniądze świata
21:15dramat sensacyjny
Ava
23:25melodramat
CANAL+ Film
Premiera: Zaślepieni
od 20:00komedia kryminalna
Łapu-capu extra
0:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Premiera: Bull (12)
od 20:40serial kryminalny
Sanktuarium Zła (3)
21:30serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (4)
22:15serial komediowy
Mała doboszka (7)
22:25serial sensacyjny
Mała doboszka (8)
23:10serial sensacyjny
Granica zbrodni (3)
23:55serial kryminalny
Granica zbrodni (4)
0:50serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieCzas przeszły
21:00thriller
xXx
22:50film sensacyjny
HBO
Premiera: Rozwód 3 (3)
21:55serial komediowy
Mission: Impossible - Fallout
22:30film sensacyjny
HBO 2
Jak pies z kotem
21:00komedia
Opowieść
22:45dramat obyczajowy
Niepokój
0:40thriller
HBO 3
Gra o tron 8 (1/6)
21:00serial fantasy
Milczące dziecko
21:55film krótkometrażowy
Opowieść podręcznej 3 (1)
22:20serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (2)
23:10serial obyczajowy
Rozwód 3 (3)
0:05serial komediowy
Bękarty
0:40komedia przygodowa
Kino Polska
Yuma
od 20:00film kryminalny
Łuk Erosa
22:15dramat obyczajowy
Ogród Luizy
0:35dramat obyczajowy
Kino TV
Mściciel z Wall Street
21:00film sensacyjny
Tatuaż
23:05thriller
Polsat Film
zdjęcieBaby Driver
23:10film sensacyjny
Stopklatka TV
Dobre zabijanie
od 20:00dramat obyczajowy
zdjęcieDziewczyny z przemytu (2-ost.)
22:00dramat kryminalny
Morderczy występ
23:55thriller
TNT
Krzyk 2
21:00horror
Żółtodziób
23:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Żużel: Speedway of Nations
od 18:002. turniej półfinałowy w Manchesterze
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 34. kolejka
23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:10mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
21:58magazyn informacyjny
Watts
23:36magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de France
23:599. etap: Saint-Étienne - Brioude
Kolarstwo: Tour de France
0:4510. etap: Saint-Flour - Albi
nSport+
Motogamia
21:00magazyn sportowy
Boks: Gala w Nowym Jorku
21:50waga ciężka: Adam Kownacki - Gerald Washington
Motocross: AMA Motocross
23:00zawody w Jacksonville
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Motocross: AMA Motocross
0:10zawody w Southwick
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej Wimbledon
od 20:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Serena Williams - Simona Halep

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!