Program TV

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3598)
18:00telenowela
Korona królów (323)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (187)
20:30telenowela
"Zniewolona". Kulisy (19)
20:55cykl felietonów
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2181)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2182)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1489)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (210)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3001)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (247)
19:30serial komediowy
Predatorzy
20:05film SF
TVN
Ukryta prawda (746)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (3013)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (214)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
od 16:15serial grozy
Kabaretowy Szał
17:10program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
18:10program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
19:10serial grozy
Kabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
TV 4
Sekrety sąsiadów (33)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (34)
17:30serial obyczajowy
Septagon (63)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (600)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (104)
od 16:15serial kryminalny
Diagnoza: Morderstwo (1)
17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Medium (107)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: SMS (116)
19:00serial komediowy
Galileo (546)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes: Uciekinier (47)
17:00serial obyczajowy
Arena
20:00thriller
TVN 7
Sąd rodzinny (35/52)
od 16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (26/60)
17:20serial paradokumentalny
Brzydula (112/180)
18:20serial komediowy
Brzydula (113/180)
18:55serial komediowy
TVP Kultura
Pestka
od 16:15dramat psychologiczny
Dokument.pl: Granatowy zeszyt
18:00film dokumentalny
Teatr Telewizji: Ziemia niczyja
20:30spektakl teatralny
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Koło pióra
18:25program kulturalny
Barwy szczęścia (2119)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Ojciec Mateusz 17: Peleryna (220)
20:45serial kryminalny
WP
Światowe kraksy (4)
18:00program rozrywkowy
Techno gadżety (7)
19:00serial dokumentalny
Techno gadżety (8)
19:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Zazdrość
od 15:20dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Siła marzeń
17:25blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieCzysty jak łza
18:25dramat sensacyjny
Gracze
20:10dramat obyczajowy
AXN
Karate Kid 3
od 15:50film przygodowy
Obsesja zazdrości
18:15thriller
Ultraviolet 2 (9)
20:05serial kryminalny
CANAL+
Pracująca dziewczyna
od 16:20komedia obyczajowa
Łapu-capu
18:10chochliki telewizyjne
Nie przegap
18:15magazyn informacyjny
Sieć podejrzeń
18:20thriller
Żmijowisko (7-ost.)
20:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (11)
20:50serial komediowy
CANAL+ 1
Zimna wojna
od 15:55dramat obyczajowy
Pracująca dziewczyna
17:20komedia obyczajowa
Łapu-capu
19:10chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:15magazyn informacyjny
Sieć podejrzeń
19:20thriller
CANAL+ Family
Dr Dolittle
od 16:15komedia
Dr Dolittle 2
17:40komedia
Dolina Muminków (7)
19:05serial animowany
Powrót Bena
19:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Utoya, 22 lipca
od 16:55thriller
Winni
18:30dramat kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Obserwowani (4)
17:15serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (5)
18:00serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (6)
18:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (7)
18:20serial komediowy
Prawie rodzina (5)
18:30serial obyczajowy
Prawie rodzina (6)
19:15serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (7)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (8)
20:45serial obyczajowy
HBO
Chicago
17:30musical
Premiera: Nowy papież (3/9)
20:10serial obyczajowy
HBO 2
Searching
17:20thriller
Kokainowy Rick
19:05dramat kryminalny
HBO 3
Jestem William
od 16:05komediodramat
Piotruś Królik
17:35film familijny
Gra o tron 4 (3/10)
19:10serial fantasy
Gra o tron 4 (4/10)
20:05serial fantasy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (17)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (16)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (15)
19:00program rozrywkowy
Wesele
20:00komediodramat
Kino TV
10.5: Apokalipsa (1/2)
od 15:15film katastroficzny
I uderzył grom
17:50film SF
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
Stopklatka
Nowa Scena Śmiechu (4)
od 16:50program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (5)
17:45serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (6)
18:15serial dokumentalny
Allo, Allo: Brak ołowiu (74)
18:45serial komediowy
Siła odwagi
20:00film wojenny
TNT
Duża ryba
od 16:20komediodramat
Szpiedzy tacy jak my
18:55komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Basket+
17:15newsy sportowe
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Knack Roeselare
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 16:45mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
17:45mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
18:20mecz: Anwil Włocławek - Teksut Bandirma
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 15:10mecz: truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
LaLiga Highlights Show
17:50magazyn piłkarski
Premiera: FIM SuperEnduro: Grand Prix Hiszpanii
18:55magazyn sportów motorowych
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
19:25mecz: Berlin Recycling Volleys - Fakieł Nowy Urengoj
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz: PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz
KOTV Classics
17:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Puchar Francji
18:25mecz 1/8 finału: SCO Angers - Stade Rennais FC
Piłka nożna: Puchar Francji
20:50mecz 1/8 finału: AS Monaco - AS Saint-Etienne
Polsat Sport Extra
Magazyn alpejski
17:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
17:30mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
20:00bieg indywidualny kobiet
Polsat Sport News
Magazyn alpejski
19:30magazyn sportowy
7. strefa
20:00magazyn siatkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 15:10podsumowanie meczów 1/16 finału
4-4-2 (2)
17:20magazyn piłkarski
4-4-2 (1)
17:50magazyn piłkarski
Coppa Italia (6)
18:20magazyn piłkarski
100 lat na dworze królowej
18:55film dokumentalny
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:40mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Torino FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!