Klopsiki kontratakują

6.5/10 6.3/10

(Cloudy with a Chance of Meatballs 2)

FILM ANIMOWANY USA 2013   od 12 lat
Reżyseria:Cody Cameron, Kris Pearn
W skrócie:Kontynuacja filmu z 2009 roku. Flint odkrywa, że jego maszyna wciąż działa, produkując zmutowane hybrydy produktów spożywczych i zwierząt.
Wynalazca maszyny zamieniającej wodę w jedzenie i mimowolny sprawca gastronomicznego kataklizumu odkrywa, że jego wynalazek nadal pracuje, produkując tony żywieniowych mutantów. Trzeba go unieruchomić.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przeboju kinowego z 2009 roku. Flint Lockwood i jego przyjaciele ponoszą surowe konsekwencje wywołanego przez siebie spożywczego kataklizmu, który zniszczył ich miasto. Muszą opuścić rodzinne strony. Idol Flinta, Chester V, proponuje mu pracę w firmie zajmującej się oczyszczaniem wyspy. Zatrudnieni w tej korporacji wybitni wynalazcy obmyślają nowatorskie rozwiązania technologiczne, mające służyć dobru ludzkości. Flint odkrywa, że jego maszyna, niegdyś zamieniająca wodę w żywność, wciąż działa. Obecnie jednak nieudany wynalazek Lockwooda produkuje zmutowane bestie gastronomiczne, posiadające cechy produktów spożywczych i zwierząt. Są wśród nich ożywione pikle, pół krewetki, pół szympansy i przerażające krzyżówki szarlotek z tuńczykami. Flint z pomocą towarzyszy musi ocalić świat przed groźnymi monstrami. W polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczyli m.in. Jacek Bończyk w roli Flinta, Monika Pikuła jako Sam Sparks i Tomasz Borkowski jako Chester V.

Twórcy (pokaż wszystkich)