Kuchenne rewolucje: Mąka i Magia, Zambrów (8/15)
| W skrócie: | Lokal Sylwestra znajduje się niedaleko zalewu w Zambrowie. Jego specjalnością jest pizza. Właściciel podróżował po Włoszech, by poznawać miejscową kuchnię. Niestety, nie oczarował gości. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Magda Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę. Obecnie jej pomoc będzie potrzebna jeszcze bardziej niż dotychczas. Coraz więcej restauracji i barów kończy lub zawiesza bowiem swoją działalność. Ich właściciele próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także innych, niełatwych warunkach pracy.
W centrum Zambrowa - leżącego przy ruchliwej drodze, która łączy Warszawę i Białystok - znajduje się atrakcyjny turystycznie zalew, a nieco na dalej lokal Mąka i Magia. Specjalnością jego właściciela Sylwestra, mającego ponoć doświadczenie w gastronomii, jest pizza. Zajmuje się tym biznesem już jedenaście lat, najpierw prowadził drink bar, następnie kebab. Wreszcie postanowił otworzyć własną włoską restaurację. By zrealizować plan, wybrał się wraz z narzeczoną w trwającą dziesięć dni podróż do tego kraju. Za granicą degustował miejscowe specjały. Wrócił do Polski, mając pewność, że wie o kuchni Italii niemal wszystko. Zainwestował w interes kilkaset tysięcy złotych, a także kulinarną pasję. Niestety, nie zdołał oczarować gości. Magda Gessler sprawa dlaczego.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (3/17) - program rozrywkowy - dziś, 28 marca 20:05
- Kuchenne rewolucje (15) - program rozrywkowy - dziś, 28 marca 21:15
- Kuchenne rewolucje (1/14) - program rozrywkowy - dziś, 28 marca 22:20
- Kuchenne rewolucje (3/12) - program rozrywkowy - niedziela, 29 marca 10:20
- Kuchenne rewolucje (4/12) - program rozrywkowy - niedziela, 29 marca 19:10
- Kuchenne rewolucje (4/17) - program rozrywkowy - niedziela, 29 marca 20:05
- Kuchenne rewolucje (1/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 6:45
- Kuchenne rewolucje: Łódź (4/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 11:25
- Kuchenne rewolucje: Tomaszów Mazowiecki - Toscania (9/14) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 12:35
- Kuchenne rewolucje (8/13) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 13:30
