Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (100)
6:20telenowela
zdjęcieElif (658)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (327)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Siewcy
6:15reportaż
Familiada
6:40teleturniej
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (265)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Śpiewające brzdące
5:50program muzyczny
Miami Magma
7:50film sensacyjny
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (34)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (35)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur (10)
od 4:55serial dokumentalny
Dyżur 3 (34)
5:35serial dokumentalny
Nash Bridges: Za kratkami (22)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Fałszerze (23)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (169)
5:05serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (348)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (572)
8:35serial paradokumentalny
WP
Kabaret na żądanie (19)
5:00program rozrywkowy
Premiera: WP Raport (210)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (171)
6:30program publicystyczny
Kocham, ale kłamię 2 (5)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię 2 (6)
8:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
od 4:50film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
5:40film krótkometrażowy
Mystery Road (3)
8:00serial kryminalny
AXN
Castle 8 (12)
od 4:50serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (7)
6:25serial kryminalny
CANAL+
Królowie soulu
5:35film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
6:15film kostiumowy
Dotknij nieba
8:45dramat biograficzny
CANAL+ 1
Kler
od 3:00dramat obyczajowy
Rykoszety
5:10film krótkometrażowy
Królowie soulu
6:35film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
7:15film kostiumowy
CANAL+ Family
Dolina Muminków (11)
6:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (5)
6:45serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (6)
6:50serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (7)
6:55serial animowany
Księga dżungli 3 (25)
7:00serial animowany
Księga dżungli 3 (26)
7:10serial animowany
Księga dżungli 3 (27)
7:20serial animowany
Księga dżungli 3 (28)
7:35serial animowany
Przypływ wiary
7:50film biograficzny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
6:40magazyn filmowy
Mały Grand Hotel (5)
7:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
7:25serial komediowy
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Rodzina
6:15film krótkometrażowy
Bull (16)
6:40serial kryminalny
Bull (17)
7:20serial kryminalny
Bull (18)
8:00serial kryminalny
Łapu-capu
8:40chochliki telewizyjne
Przyjaciółki
8:45film krótkometrażowy
Terror w podziemiach 2 (2)
8:55serial sensacyjny
CBS Europa
Doktor Becker 2 (6/24)
6:00serial komediowy
Romeo i Julia
6:30melodramat
HBO
Czarownica
6:00film fantasy
Ralph Demolka w internecie
7:40film animowany
HBO 2
Wyznania zakupoholiczki
6:00komedia romantyczna
I młodzi pozostaną
7:45film dokumentalny
HBO 3
W głowie się nie mieści
6:00film animowany
Alex i ja
7:35film familijny
Kino Polska
Obywatel
od 3:05komediodramat
Tak w każdym porcie
5:15film dokumentalny
Fotoplastykon
5:45film dokumentalny
Baza ludzi umarłych
8:10dramat obyczajowy
Kino TV
Luzaki
od 3:55komedia sensacyjna
Zanim powiesz "Tak!"
6:55komedia romantyczna
Polsat Film
Gliniarze (273)
od 4:30serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (773)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Nasz nowy dom (160)
7:45reality show
Przyjaciółki (93)
8:45serial obyczajowy
Stopklatka
TV okazje
od 4:45magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (10)
6:00serial dokumentalny
Allo, Allo: Emigracja (77)
6:25serial komediowy
Plebania (217)
7:05serial obyczajowy
Plebania (218)
7:35serial obyczajowy
Komisarz Rex 4: Przegrany (59)
8:05serial kryminalny
TNT
Aż poleje się krew
od 2:45dramat obyczajowy
Objazd 4: The Sister
5:15serial komediowy
Objazd 4: The B.J.
5:40serial komediowy
TNT, kamera, akcja! (558)
6:00magazyn filmowy
TNT, kamera, akcja! (559)
6:30magazyn filmowy
Krótkie spięcie 2
7:05komedia SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
1 na 1 Extra: Łukasz Piszczek
6:20magazyn sportowy
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
7:00mecz: Francja - Anglia
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:00mecz: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa
Magazyn ligi holenderskiej
8:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn freestyle
8:07magazyn sportowy
TVP Sport
Boks: Gala Knock Out Boxing Night 8 w Sosnowcu
5:05waga ciężka: Artur Szpilka - Fabio Tuiach
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!