Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (849)
6:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (749)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:35telezakupy
Doradca smaku (37)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (304)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (6)
8:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (11)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (33)
8:00reality show
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (127)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (128)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (365)
od 4:55serial paradokumentalny
zdjęcieMango
5:55telezakupy
Ukryta prawda (705)
8:35serial paradokumentalny
TVP Polonia
Ocaleni
od 4:35reality show
Focus on Poland (465)
5:40program informacyjny
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Korona królów (239)
6:35telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Misja Afganistan (3)
od 4:20serial wojenny
Misja Afganistan (4)
5:10serial wojenny
Tacones
8:00film krótkometrażowy
Zaczęło się w środę (5)
8:30serial sensacyjny
AXN
Designated Survivor 2 (5)
6:20serial kryminalny
Designated Survivor 2 (6)
7:15serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (3)
8:10serial kryminalny
CANAL+ 1
To, co zostaje
5:00film krótkometrażowy
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
6:20film krótkometrażowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Nie ma jak rozwód!
7:05komedia obyczajowa
Nic nie ginie
8:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
To, co zostaje
od 4:45film krótkometrażowy
We mnie
5:15film krótkometrażowy
Utrata
5:40film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
6:30film kostiumowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Nie ma jak rozwód!
6:05komedia obyczajowa
Nic nie ginie
7:40dramat obyczajowy
Dieta z owadów
8:50film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Jestem tutaj
6:25film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (2)
6:50film krótkometrażowy
Dzień jak co dzień
7:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
7:25chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (3)
7:55serial komediowy
Wszystko, co lśni (4)
8:00serial przygodowy
Aktualności filmowe+
8:55magazyn filmowy
HBO 2
zdjęcieKsięga dżungli
6:00film przygodowy
Paskudy. UglyDolls
7:45film animowany
HBO 3
Zaczarowana
6:00komedia fantasy
Zathura. Kosmiczna przygoda
7:45film familijny
Kino Polska
Wodzirej
7:50dramat obyczajowy
Polsat Film
Na ratunek 112 (213)
5:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (214)
5:30serial paradokumentalny
Nasz nowy dom (113)
7:00reality show
Przyjaciółki (97)
8:00serial obyczajowy
Stopklatka
TV okazje
od 4:55magazyn reklamowy
Scena śmiechu (16)
6:00program rozrywkowy
Złotopolscy (337)
6:55telenowela
Złotopolscy (338)
7:35telenowela
Plebania (177)
8:00serial obyczajowy
Plebania (178)
8:30serial obyczajowy
TNT
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
MacGyver (4)
6:20serial sensacyjny
zdjęcieDoktor Quinn 3 (28)
7:19serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (29)
8:11serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lech Poznań
5:00serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
6:00serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
6:30serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
7:00magazyn piłkarski
Bundesliga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
6:30mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:3013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: Vuelta a Espana
6:3013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
nSport+
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 8. kolejka
6:30magazyn piłkarski
Sport News+
7:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
6:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:40program informacyjny
Piłka nożna
5:55mecz towarzyski: Polska - Finlandia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!