Prawo Agaty 3 (6)

Prawo Agaty 3 (6)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Marta Juras, Leszek Lichota, Aleksandra Nieśpielak
W skrócie:Agata Przybysz reprezentuje Karinę P. oskarżoną o zabójstwo matki pozostającej w śpiączce. Mecenas Dębski prowadzi sprawę Lucyny D., która chce ograniczenia byłemu mężowi widzeń z synem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz reprezentuje Karinę P. (Marta Juras). Klientce postawiono zarzut zabójstwa matki, która od pięciu lat pozostawała w śpiączce. Oskarżona przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Siostra zmarłej kobiety dowodzi, że Karina udaje umysłowo chorą, zabiła zaś dla pieniędzy. Mecenas Dębski prowadzi sprawę Lucyny D. (Aleksandra Nieśpielak). Wystąpiła ona z wnioskiem o ograniczenie byłemu mężowi Sergiuszowi D. (Marcin Piętowski) ilości widzeń z synem. Twierdzi, że mężczyzna jest dla dziecka obcą osobą. Tymczasem kancelarii grozi upadłość. Apelacja Agaty w sprawie nakazu zapłaty byłemu klientowi Januszowi (Grzegorz Małecki) 4 mln zł została odrzucona.

Występują (pokaż wszystkich)