Prawo Agaty 3 (4)

Prawo Agaty 3 (4)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Michał Mikołajczak
W skrócie:Mecenas Agata Przybysz zostaje oskarżona o zaniedbanie swoich obowiązków. Kancelaria otrzymuje wezwanie do zapłaty 4 milionów zł za celowe przegranie sprawy przez prezesa firmy budowlanej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz zostaje oskarżona o zaniedbanie swoich obowiązków. Kancelaria otrzymuje wezwanie do zapłaty 4 milionów złotych za celowe przegranie sprawy prezesa firmy budowlanej. Mężczyznę reprezentuje obecnie mecenas Bitner. Sytuacja Agaty komplikuje się, gdy wypływa pominięty przez nią kluczowy dokument. Do kancelarii zgłasza się rodzeństwo Rasiaków, Olga i Michał. Chcą oni ponownego rozpatrzenia sprawy morderstwa dwóch studentek sprzed czternastu lat. Żywią obawy, że odbywający karę dożywocia mężczyzna został skazany niesłusznie. Prokurator stosował bowiem techniki przymuszania świadków do zeznań.

Występują (pokaż wszystkich)