Prawo Agaty 3 (5)

Prawo Agaty 3 (5)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Jan Frycz, Leszek Lichota, Grzegorz Małecki
W skrócie:Mecenas Przybysz prowadzi sprawę 83- letniego Lucjana, którego wnuczka wystąpiła z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie. Razem z Dębskim starają się dowiedzieć jak najwięcej o mec. Bitnerze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz prowadzi sprawę 83-letniego Lucjana (Krzysztof Kowalewski), którego wnuczka wystąpiła do sądu z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie. Psychiatra wydaje opinie, że klient cierpi na paranoję i demencję. Lucjan nie chce, by odbierano mu prawo do godnej starości. W międzyczasie Agata z Dębskim starają się dowiedzieć jak najwięcej o mecenasie Bitnerze (Jan Frycz). Jest on ich oponentem na sali sądowej w sprawie prezesa firmy budowlanej, który domaga się od kancelarii 4 mln zł zadośćuczynienia.

Występują (pokaż wszystkich)