Robert Makłowicz: Kolumbia: W drodze Medellin (214)

Robert Makłowicz: Kolumbia: W drodze Medellin (214)

magazyn kulinarny Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Autorski cykl charyzmatycznego Roberta Makłowicza, który od dekad z wdziękiem, erudycją i humorem mówi o smakach, gotuje w ciekawych lokalizacjach i rozmawia z interesującymi ludźmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 maja
za 12 dni
9:00 Stopklatka

Opis

Autorski cykl powszechnie znanego z telewizji i internetu, charyzmatycznego Roberta Makłowicza, który od dekad z wdziękiem, erudycją i humorem mówi o smakach, gotuje w ciekawych lokalizacjach, rozmawia z interesującymi ludźmi i opowiada historie z różnych zakątków świata. Tym razem w swoim niepowtarzalnym stylu oprowadza widzów po m.in. Tajlandii, Jordanii, Irlandii, Dalmacji, Bośni i Hercegowinie, Portugalii, Włoszech, Niemczech, Francji oraz Polsce. Każdy odcinek to opowieść o lokalnych smakach, kuchniach, rynkach i straganach. Usłyszymy historie związane z krajobrazami, architekturą, sztuką czy codziennym życiem mieszkańców, a także pospacerujemy uliczkami miast, odwiedzimy puby, winiarnie i wraz z prowadzącym przyrządzimy wyśmienite dania w naturalnych plenerach.

Robert Makłowicz zaprasza widzów do tętniącego życiem Medellín - miejsca kontrastów, znanego jako Miasto Wiecznej Wiosny. Urzeka ono łagodnym klimatem, bogatą kulturą i złożoną historią, która odcisnęła wyraźne piętno na jego tożsamości. Spacerując ulicami metropolii, odkrywa jej różnorodne oblicza i pokazuje, jak przeszłość splata się tu z nowoczesnością, tworząc wyjątkową atmosferę.