Program TV

WTOREK 30.07
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zniewolona (22)
od 20:35serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 2 (5)
21:35telenowela dokumentalna
Okupowani: Sierpień (5/10)
22:35serial sensacyjny
To nie koniec drogi
23:35film dokumentalny
TVP 2
Złoty środek
od 20:10komedia
Rodzinka.pl: Sprzątanie (160)
22:05serial komediowy
Rodzinka.pl: Zależności (161)
22:40serial komediowy
zdjęcieModliszka (1/3)
23:20thriller
Polsat
Hancock
od 20:05film sensacyjny
Ultraviolet (1/10)
22:00serial kryminalny
Ultraviolet (2)
23:00serial kryminalny
Skazany na śmierć (86)
0:00serial sensacyjny
TVN
Milionerzy (185)
od 20:55teleturniej
zdjęcieMr. Brooks
21:35thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (8)
21:00serial obyczajowy
Wielka księżna Zofia (2)
22:05serial historyczny
zdjęcieŚwiąteczne déja vu
23:10film familijny
Żądło namiętności
0:55film erotyczny
TV 4
Klub śmierci
21:00dramat kryminalny
Piekielna gra
22:55dramat kryminalny
TV 6
Spotlight
23:00dramat biograficzny
TV Puls
W ogniu przemocy
od 20:00film sensacyjny
Trefny wóz
0:05film sensacyjny
TVN 7
Kino oldschool: Chłopcy z ferajny
od 20:00dramat gangsterski
Walkiria
23:05dramat wojenny
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (147)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
BarON24: Impreza (22)
0:30serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Odliczanie
od 20:10thriller
Coincoin i nieludzie
21:50serial komediowy
AXN
Premiera: The Good Doctor (18)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (11)
21:55serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (12)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 14 (5)
23:50serial kryminalny
Seal Team 2 (12)
0:45serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieKingsman: Złoty krąg
21:00komedia sensacyjna
zdjęcieBłękitna iguana
23:20komedia kryminalna
CANAL+ 1
Utoya, 22 lipca
od 20:25thriller
zdjęcieKingsman: Złoty krąg
22:00komedia sensacyjna
Błękitna iguana
0:20komedia kryminalna
CANAL+ Family
Status Update
od 19:30komedia fantasy
Siedem sióstr
21:20thriller SF
The Reagan Show
23:20film dokumentalny
Persona non grata
0:35dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Premiera: Barrakuda
od 20:00thriller
zdjęcieSyberia
21:40film kryminalny
Szklana pułapka 4.0
23:20film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Premiera: Bull (16)
od 20:40serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
21:20serial komediowy
Sanktuarium Zła (5)
21:30serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (3)
22:15serial komediowy
Upadek królestwa 3 (2)
22:20serial historyczny
Granice wytrzymałości
23:40film krótkometrażowy
Granica zbrodni (7)
23:55serial kryminalny
Granica zbrodni (8)
0:45serial kryminalny
CBS Europa
Cop Land
21:00film sensacyjny
Poza podejrzeniem
23:00thriller
Kill Bill
0:50film sensacyjny
HBO
Premiera: Rozwód 3 (5)
22:00serial komediowy
zdjęcieCiche miejsce
22:35horror
HBO 2
Speed Racer
21:00film przygodowy
Drużyna A
23:15komedia sensacyjna
HBO 3
Gra o tron 8 (3/6)
21:00serial fantasy
Opowieść podręcznej 3 (5)
22:20serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (6)
23:20serial obyczajowy
Rozwód 3 (5)
0:20serial komediowy
Paweł, apostoł Chrystusa
0:55dramat historyczny
Kino Polska
Wściekły
od 20:00film kryminalny
Jesteś Bogiem
22:00dramat biograficzny
Krótki film o miłości
0:35dramat psychologiczny
Kino TV
Bagażnik
21:00thriller
Kill Bill 2
22:55film sensacyjny
Stopklatka TV
Inkarnacja
od 20:00thriller
Kickbokser
22:15film sensacyjny
Na szlaku
0:25horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 20:55magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
23:15mecz: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 20:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Motocross: AMA Motocross
23:00zawody w Buchanan
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
0:15mecz: Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn
od 20:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
0:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 20:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Piłka nożna: MLS
23:00mecz: Los Angeles FC - Atlanta United
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn
21:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w San Jose
22:35mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w San Jose
0:30mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!