Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)

Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Gwiazdą pierwszych odcinków jest Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje jeden ze swoich najlepszych programów pt. 'Jerzyk dziś nie pije'. Fani mogą liczyć na dawkę inteligentnego humoru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 29 października
dziś
4:05 WP (z napisami)
niedziela, 1 listopada
za 3 dni
22:05 WP (z napisami)

Opis

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

Gwiazdą pierwszych odcinków humorystycznej serii jest Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje jeden ze swoich najlepszych programów pt. "Jerzyk dziś nie pije". Jest to typowy dla tej formacji zbiór skeczy i piosenek tworzących panoramę współczesnej Polski i Polaków. Ich występy to nie tylko żarty, ale także świetne aranżacje muzyczne. Fani mogą liczyć na potężną dawkę inteligentnego humoru. Na scenie obok liderów grupy, czyli Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, pojawi się słynąca z satyrycznego talentu aktorka Magdalena Stużyńska-Brauer.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także