Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - finał
od 21:00koncert
Sami swoi
1:10komedia
Pięć minut przed gwizdkiem
2:50film obyczajowy
TVN
Dwa tygodnie na miłość
od 22:20komedia romantyczna
Wizyta
0:25horror
Szpital (185)
2:25serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
od 22:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
23:10program rozrywkowy
Viktor
0:15film sensacyjny
Tragedia na przełęczy Diatłowa
2:05thriller
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (803)
23:00serial kryminalny
13 posterunek 2 (32)
0:05serial komediowy
13 posterunek 2 (33)
0:50serial komediowy
13 posterunek 2 (4)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV 6
Honor zabójcy
23:00film sensacyjny
Spadkobiercy (52)
1:00program rozrywkowy
Spadkobiercy (53)
2:00program rozrywkowy
TV Puls
Niezniszczalni 2
od 22:00film sensacyjny
Krocząc wśród cieni
0:00dramat kryminalny
Zobacz to!: Dyżur 3 (36)
2:15serial dokumentalny
TVN 7
Poszukiwany
od 22:30film sensacyjny
Adrenalina
0:35film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (13/20)
2:15serial dokumentalny
TVP Kultura
Marek Biliński - Życie jest muzyką
od 22:00film dokumentalny
Wieczór kinomana: Niebiańskie dni
23:10dramat obyczajowy
Hala odlotów
0:55talk-show
Kino nocne: Piano
2:05film dokumentalny
TVP Polonia
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - finał
od 21:00koncert
Polacy to wiedzą! (97)
1:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 2 (8/13)
2:10serial komediowy
WP
Mam talent Ameryka - All Stars (4)
od 21:35program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Jurki (3)
23:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (2)
0:15program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (22)
1:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (23)
1:55serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 2 (2)
2:50serial kryminalny
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Wróg doskonały
od 22:30thriller
Niewierna
0:10dramat obyczajowy
Minuta ciszy (6-ost.)
2:15serial obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Kandahar
od 22:00thriller
Rafa. Osaczone
23:55thriller
Całe to piękno i krew
1:25film dokumentalny
CANAL+ Family
Życie w błocie się złoci
od 22:10dramat obyczajowy
Wszystkie wojny Rosji (3-ost.)
23:55film dokumentalny
Nie taki krokodyl straszny
1:00film krótkometrażowy
Sukienka
1:10film krótkometrażowy
Tempo Home
1:40film krótkometrażowy
Grunt to ogród (16)
2:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (17)
2:40magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Wieloryb
od 21:40dramat obyczajowy
Ślicznotki
23:40komedia kryminalna
Wilcze stado
1:30thriller
CANAL+ Premium
Rafa. Osaczone
od 22:55thriller
Całe to piękno i krew
0:25film dokumentalny
Bliscy
2:25komediodramat
CANAL+ Seriale
Nie zostawiaj mnie (4)
od 22:40serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (5)
23:35serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (6)
0:20serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (7)
1:30serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (8)
2:25serial kryminalny
CBS Europa
Elizabethtown
od 21:00komediodramat
Kochankowie sztormowego morza
23:20melodramat
Ostra noc
1:30komedia
Epic Drama
Premiera: Poirot 12: Morderstwo w Orient Ekspresie (3)
od 21:30serial kryminalny
Archie (1)
23:30serial biograficzny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
0:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
1:20serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Ostatni (5)
2:10serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Dom (6)
2:55serial obyczajowy
HBO 2
Bunt
od 21:35dramat obyczajowy
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
23:25serial szpiegowski
Czuję twój oddech (3)
0:25serial kryminalny
Czuję twój oddech (4)
1:20serial kryminalny
Egzekutor: Odrodzenie
2:20film sensacyjny
HBO 3
Hacks: Tunnel of Love (7)
23:05serial komediowy
Hacks: 1.69 Million (8)
23:35serial komediowy
Hacks: Interview (9)
0:05serial komediowy
Hacks: I Think She Will (10)
0:30serial komediowy
Osiem gór
1:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Dług
23:00dramat sensacyjny
Ślad: Dwaj przyjaciele (43)
1:20serial kryminalny
Ślad: Sprzedawca światła (44)
2:20serial kryminalny
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:30mecz fazy play-off
Liga+
0:15magazyn piłkarski
Boks: BKFC Knucklemania 4
2:00waga półciężka: Mike Perry - Thiago Alves
CANAL+ Sport 5
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:35mecz: Górnik Zabrze - PGE FKS Stal Mielec
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:50mecz: Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
0:00wyścigi samochodowe
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy
Eurosport 2
Golf: Wells Fargo Championship
od 19:303. runda
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!