Program TV

CZWARTEK 11.06
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęcieDinozaur
9:05film animowany
Ściągany
12:40komedia sensacyjna
TV 6
Atlantyda: Powrót Milo
od 8:00film animowany
zdjęcieAtlantyda: Zaginiony ląd
9:40film animowany
Miodowe lata: Na ryby (35)
12:45serial komediowy
TVN 7
Ralph Demolka
od 8:40film animowany
Interkosmos
10:45komedia SF
TVP Kultura
Mała Moskwa
od 8:55melodramat
Komediantka (7/9)
11:00serial obyczajowy
Komediantka (8/9)
12:05serial obyczajowy

FILMOWE

AXN
Hotel Transylvania
od 7:45film animowany
Ja, szpieg
11:20komedia sensacyjna
CANAL+ 1
A więc wojna
od 8:45komedia romantyczna
Szalona mamuśka
11:50komedia
CANAL+ Family
Lot Feniksa
od 7:50dramat sensacyjny
Świąteczne przygody bałwanka Karola
9:45film krótkometrażowy
Dlaczego psy nas kochają
10:00film dokumentalny
Bestie i wiedźmy (1)
11:00serial dokumentalny
Klakson i spółka
12:05film animowany
CANAL+ Film
Moja miłość
od 7:50komedia romantyczna
Miłość i miłosierdzie
9:40film religijny
Aktualności filmowe+
11:25magazyn filmowy
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
A więc wojna
od 7:45komedia romantyczna
zdjęcieSzalona mamuśka
10:50komedia
Opowieści o wiewiórkach
12:15film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (4)
9:00serial kryminalny
Dziki Bill (5)
9:50serial kryminalny
Dziki Bill (6)
10:40serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (1)
11:30serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (2)
12:20serial kryminalny
CBS Europa
Hilary i Jackie
od 7:45dramat biograficzny
Trzy życzenia
10:00film obyczajowy
Pole marzeń
12:10dramat obyczajowy
HBO
Rycerz króla Artura
9:05film przygodowy
Czarownica
11:40film fantasy
HBO 2
Rodzina od zaraz
od 7:30komedia
Co się wydarzyło 11 września
9:25film dokumentalny
All American 2 (3)
11:45serial obyczajowy
Figurantka 6 (2/10)
12:30serial komediowy
HBO 3
Księga dżungli
od 8:05film przygodowy
Król Lew
9:50film animowany
Katarzyna Wielka (2/4)
11:20serial kostiumowy
Sukcesja (2/10)
12:20serial obyczajowy
Kino Polska
Benek
od 7:50komediodramat
Chrońmy zdrowie
9:45film krótkometrażowy
Nigdy nie mów nigdy
10:00komedia obyczajowa
Milioner
12:00film obyczajowy
Kino TV
Most na rzece Kwai
9:00dramat wojenny
Poirot: Zerwane zaręczyny (2)
12:10serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (161)
od 8:35serial obyczajowy
Brunet wieczorową porą
9:35komedia obyczajowa
Nie ma róży bez ognia
11:30komedia obyczajowa
TNT
Dirty dancing
9:05film muzyczny
Dr T. i kobiety
11:00komediodramat

SPORTOWE

Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open 2019
od 8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej US Open 2019
10:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Daniił Miedwiediew - Rafael Nadal
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:50mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piłka nożna: Liga+ Extra
12:05magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 8:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka ręczna z archiwum
9:07magazyn sportowy
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka ręczna z archiwum
10:07magazyn sportowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!