Policjantki i Policjanci (696)

Policjantki i Policjanci (696)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Mróz i Niedźwiecki jadą do domu kobiety, która zgłosiła porwanie narzeczonego oraz rabunek. Złodzieje zabrali dużą sumę pieniędzy przeznaczoną na ślub. Wkrótce przychodzi żądanie okupu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Mróz i Niedźwiecki jadą do domu kobiety, która zgłosiła porwanie narzeczonego oraz rabunek. Złodzieje zabrali dużą sumę pieniędzy, która miała być przeznaczona na ślub. Wkrótce przychodzi żądanie okupu. Okazuje się też, że od miesięcy partner oszukiwał swoją ukochaną. Później patrol pomaga chłopakowi, który siedzi na słupie. Świadkowie obawiają się, że nastolatek planuje samobójstwo. Powód jego dziwnego zachowania jest jednak zupełnie inny. Chodzi o młodzieńczą miłość. Zapała zamierza zatrudnić w agencji drugiego detektywa. Żaden z kandydatów nie robi na nim dobrego wrażenia. Tymczasem Wojtek wypytuje Sylwię, gdzie Rafał uczył się ścigać. Niedźwiecki chce zapisać się na lekcje do tajemniczej Marii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także