Policjantki i Policjanci (697)

Policjantki i Policjanci (697)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Zieliński i Góral udają się do poprawczaka, z którego uciekł podopieczny. Chłopak nie sprawiał problemów i za miesiąc miał opuścić zakład. Stróże prawa przyglądają się innym mieszkańcom ośrodka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Zieliński i Góral udają się do poprawczaka, z którego uciekł podopieczny. Chłopak nie sprawiał wcześniej problemów i za miesiąc miał opuścić zakład. Stróże prawa przyglądają się innym mieszkańcom ośrodka. Wkrótce znajdują notes uciekiniera. Wynika z niego, że był u kogoś zadłużony. Funkcjonariusze dostają też zgłoszenie ze sklepu z bielizną, w którym klientka dopuściła się kradzieży. Okazuje się jednak, że złodziej jest mężczyzną przebranym za kobietę i dobrze zna ekspedientkę. Tymczasem Góral zwierza się Szymonowi, że dziewczyna, którą poznali podczas ostatniej interwencji, to Kaśka, jego dawna miłość. Po południu kobieta chce się spotkać z Bachledą. Mówi mu, że grozi jej niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także