Teraz albo nigdy! 4 (2)

Teraz albo nigdy!

sezon 4 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Karol cieszy się, że Aneta zaszła w ciążę. Marta dostaje pierwszy słoiczek kremu według swojej receptury. Edyta organizuje przyjęcie dla córek Michała. Nie podoba się to Ewie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Basia i Anna spotykają Olgę. Basia jest zdziwiona reakcją matki Andrzeja, ale chłopak bagatelizuje sprawę. Pisarka postanawia poświęcić swoją kolejną audycję problemowi zaufania w związku. Karol cieszy się, że Aneta zaszła w ciążę. Po rozwodzie Marta utrzymuje dobre stosunki z Robertem. Farmaceutka otrzymuje wreszcie pierwszy słoiczek z kremem według własnej receptury. Tomek rezygnuje z wyjazdu służbowego. Chłopak nie chce opuszczać Marty. Edyta organizuje przyjęcie dla córek Michała. Nie podoba się to Ewie. Olga idzie z Andrzejem do parku i pokazuje ławkę, na której pierwszy raz się pocałowali. Basia widzi, jak Olga obejmuje jej ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)