Policjantki i Policjanci (698)

Policjantki i Policjanci (698)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Zielińska i Kamińska jadą do szkoły, w której doszło do pobicia. Poszkodowany chłopak obwinia swojego opiekuna z rodzinnego domu dziecka. Mężczyzna nie ma alibi, więc zostaje zatrzymany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Zielińska i Kamińska jadą do szkoły, w której doszło do pobicia. Poszkodowany chłopak twierdzi, że nie zaatakował go inny uczeń. Obwinia swojego opiekuna z rodzinnego domu dziecka. Mężczyzna nie ma alibi, więc zostaje zatrzymany. Wkrótce Lena oraz Asia odkrywają, że nastolatek zniknął. Wychodzi na jaw, że może to mieć związek z jego biologicznym ojcem. W agencji detektywistycznej Zapały zjawia się klientka. Pyta o człowieka, którego widziała podczas ostatniej wizyty. Okazuje się, że bardzo jej pomógł. Krzysiek postanawia skontaktować się z Romanem i zaproponować mu pracę. Tymczasem Lena przygotowuje się do randki z mężczyzną poznanym poprzez aplikację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także