Przyjaciele 5: The One With All The Resolutions (11)

Przyjaciele 5: The One With All The Resolutions (11)

(Friends: The One With All The Resolutions)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Joe Regalbuto
W skrócie:Zbliża się Nowy Rok. Ross każdego dnia chce robić coś, co go uszczęśliwi, Rachel obiecuje, że przestanie plotkować, a Chandler - stroić żarty z innych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 6 dni
18:30 Comedy Central
piątek, 25 października
za 7 dni
12:30 Comedy Central
niedziela, 27 października
za 9 dni
8:30 Comedy Central
poniedziałek, 28 października
za 10 dni
21:30 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Zbliża się Nowy Rok. Przyjaciele zdradzają sobie swoje noworoczne postanowienia. Ross każdego dnia zamierza robić coś, co go uszczęśliwia. Rachel obiecuje, że przestanie plotkować. Chandler postanawia, że przestanie stroić sobie z innych żarty. Joey natomiast prosi Phoebe, żeby zaczęła uczyć go gry na gitarze. Monika chce zaś uwiecznić wszystkie przygody przyjaciół na zdjęciach. Wszystkie postanowienia kończą się tymczasem na pobożnych życzeniach. Randka Rossa okazuje się totalną katastrofą, z czego dowcipkuje Chandler. Joey z trudem znosi lekcje nauki gry na gitarze. Rachel z kolei słyszy przez przypadek intymną rozmowę Moniki i Chandlera. Nie może się powstrzymać, żeby nie powiedzieć o tym Joeyowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także