Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (342)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (324)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (325)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (2)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (829)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Afera fryzjera (4)
11:30program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Bukiet
od 7:50film familijny
TV 4
Nasz nowy dom (42)
8:00reality show
Święty (1)
9:00serial komediowy
Demakijaż (15)
9:30program rozrywkowy
Przez żołądek do serca (18)
10:00magazyn kulinarny
Demakijaż (16)
10:30program rozrywkowy
Awantura o kasę (3)
11:00teleturniej
TV 6
MacGyver (75)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (426)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (90)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (91)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (368)
od 7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (612)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (613)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
WP
Kocham, ale kłamię (5)
8:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (7)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

AXN
Seal Team (21)
od 7:50serial akcji
Seal Team (22)
8:40serial akcji
zdjęcieUltraviolet 2.0 (1)
9:35serial kryminalny
Ultraviolet 2.0 (2)
10:35serial kryminalny
Nocna zmiana (1)
11:30serial obyczajowy
CANAL+
Pan Tadeusz
od 6:15film kostiumowy
Łapu-capu extra
8:45chochliki telewizyjne
zdjęcieDroga do przebaczenia
9:15dramat psychologiczny
Bliscy nieznajomi
10:55film dokumentalny
CANAL+ 1
Pan Tadeusz
od 7:15film kostiumowy
Łapu-capu extra
9:45chochliki telewizyjne
zdjęcieDroga do przebaczenia
10:15dramat psychologiczny
Bliscy nieznajomi
11:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Anioły w akcji (4)
od 7:50serial familijny
Marc, zielony pluszak 2 (10)
8:15serial dla młodzieży
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Supernatura (5)
10:00serial dokumentalny
Twierdze przyrody (2)
10:55serial dokumentalny
Odlotowy nielot
11:45film animowany
CANAL+ Film
Bella i Sebastian 3
8:05film familijny
Łapu-capu
9:35chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
9:40magazyn filmowy
Uwiedzenie Joe Tynana
10:05dramat sensacyjny
New York Taxi
11:50komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (2)
od 7:30serial kryminalny
Rykoszety
8:20film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
Prawie rodzina (9)
8:55serial obyczajowy
Prawie rodzina (10)
9:40serial obyczajowy
Instynkt 2 (11)
10:25serial kryminalny
Terror w podziemiach 2 (1)
11:10serial sensacyjny
Terror w podziemiach 2 (2)
11:55serial sensacyjny
CBS Europa
Dolina światła
od 7:50dramat obyczajowy
Nic nie trwa wiecznie (1/2)
9:45film obyczajowy
Nic nie trwa wiecznie (2-ost.)
11:30film obyczajowy
HBO
Zaplątani
od 7:40film animowany
Spider-Man Uniwersum
11:25film animowany
HBO 2
Cały Ralph
od 7:40film dokumentalny
Piękna i Bestia
9:30film familijny
Mroczne materie (6/8)
11:40serial fantasy
HBO 3
Disaster Artist
9:15dramat biograficzny
Westworld (1/10)
11:00serial SF
Kino Polska
Trędowata
od 7:45melodramat
Czas przeszły
9:40dramat psychologiczny
Kino TV
Kopalnie króla Salomona (2-ost.)
od 6:50film przygodowy
Miłość w Indiach
9:15komedia romantyczna
Poirot: Po pogrzebie (2)
11:15serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (106)
8:00serial obyczajowy
Czterej pancerni i pies
9:00serial wojenny
Ewa chce spać
10:55komedia
TNT
Wpływ księżyca
od 7:30komedia romantyczna
Szybszy od błyskawicy
9:35film sensacyjny
Płonące siodła
11:45western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 24. kolejka
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Crystal Palace FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: RCD Espanyol - Atletico Madryt
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder
8:302. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020
10:15bieg na dochodzenie kobiet
Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020
10:45bieg sprinterski mężczyzn
Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020
11:45bieg na dochodzenie mężczyzn
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
9:50mecz: PGE VIVE Kielce - THW Kiel
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:45mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:30mecz: Warta Poznań - Radomiak Radom
Magazyn Fortuna 1. ligi
10:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
ATP World Tour Uncovered
8:30magazyn tenisowy
Trans World Sport
9:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
10:00mecz: 1.FC Slovacko - SK Slavia Praga
TVP Sport
Ultimate Strongman (2)
10:15magazyn sportowy
4-4-2
11:15magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!