Program TV

NIEDZIELA 23.06
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
W poszukiwaniu echa
od 11:00dramat obyczajowy
Zabójcza obsesja
13:00dramat obyczajowy
Błąd w obliczeniach
15:00film sensacyjny
TV 4
Galileo (726)
od 11:55program popularnonaukowy
Ona to on
13:00komedia romantyczna
Tajniak
15:20komedia sensacyjna
TV 6
Dzielna Mysz Greenfinger (13)
12:50serial animowany
Gwiazdy Kabaretu (6)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (7)
14:00serial komediowy
Policjantki i Policjanci (285)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
Poszukiwacze
od 10:55western
zdjęcieSknerus
13:25komedia
Szkoła rocka
15:45komedia muzyczna
TVP Kultura
Córka
od 11:50film krótkometrażowy
Złoto dezerterów
12:30komedia wojenna
Wesoła wdówka
14:40operetka
WP
Kupmy sobie dom (13)
12:30serial dokumentalny
Mam Talent Wielka Brytania (4)
13:00program rozrywkowy
Mój szczęśliwy słoń
14:30film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Peter Falk kontra porucznik Columbo
od 11:15film dokumentalny
Żony ze Stepford
12:20komedia SF
Wyrok za prawdę
14:05dramat biograficzny
AXN
Faceci w czerni 3
od 11:30komedia SF
1000 lat po Ziemi
13:35film SF
Ocean's Twelve: Dogrywka
15:35komedia sensacyjna
CANAL+
zdjęcieHot Shots!
od 11:55komedia sensacyjna
Łapu-capu
13:20chochliki telewizyjne
The Quake. Trzęsienie ziemi
13:35film katastroficzny
Spitsbergen
15:20film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Na głęboką wodę
od 10:45dramat biograficzny
Nowa Tonacja
12:25magazyn muzyczny
zdjęcieHot Shots!
12:55komedia sensacyjna
Łapu-capu
14:20chochliki telewizyjne
The Quake. Trzęsienie ziemi
14:35film katastroficzny
CANAL+ Family
Mrówka wychodzi za mąż
13:15film krótkometrażowy
Rodzinne zdjęcie
13:30komedia
Nowa Tonacja
15:05magazyn muzyczny
Hot Shots!
15:35komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Zieleńsza nie będzie
od 10:15komediodramat
Nie przegap
12:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
Wymiana księżniczek
12:35dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (7)
12:30serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
13:30serial kryminalny
Instynkt (9)
14:30serial kryminalny
Instynkt (10)
15:15serial kryminalny
CBS Europa
Wybory
od 11:35komedia
Ostatni Mohikanin
13:30film przygodowy
HBO
Uniwersytet Potworny
od 11:55film animowany
zdjęcieSearching
13:40thriller
HBO 2
Arthur
od 10:45komedia
W cieniu drzewa
12:35komediodramat
Fałszywe powody
14:05dramat sensacyjny
Alfie
15:40komediodramat
Kino Polska
TV okazje
od 11:55
Dziewczyna i chłopak
12:25film przygodowy
Komedia małżeńska
14:05komedia obyczajowa
Kino TV
Max i Hugo - magicy
od 10:55film familijny
Przygody Merlina 4 (8)
14:50serial fantasy
Przygody Merlina 4 (9)
15:50serial fantasy
TNT
Dwóch gniewnych ludzi
od 10:35komedia
Sherlock Holmes: Gra cieni
12:45film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premier League 100: Ian Wright
od 11:55magazyn piłkarski
Golf: European Tour
12:30BMW International Open - finał
Golf: European Tour
14:30BMW International Open - finał
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 11:30rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Albacete Balompié - RCD Mallorca
Motocross: AMA Motocross
13:35zawody w Lakewood
Motocross: AMA Motocross
14:40zawody w Mount Morris
Żużel: PGE Ekstraliga
15:45mecz: BETARD Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Halle
13:00mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Londynie
15:00mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!