Program TV

NIEDZIELA 1.03
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Las bliżej nas (24)
od 9:40serial dokumentalny
Klasztorne smaki
11:20magazyn kulinarny
Życiowe wybory: Aborcja (1/3)
12:45film dokumentalny
BBC w Jedynce: Serengeti (4/6)
13:25serial dokumentalny
Polsat
Jak wytresować smoka
od 8:15film animowany
Duże dzieci
10:30komedia
Hotel Transylwania
12:35film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Co za tydzień
11:00magazyn informacyjny
Ochroniarz amator
13:35komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Ostatni Janczar (18/20)
10:10serial obyczajowy
Ben Hur (1/2)
13:00film kostiumowy
TV 4
Galileo (777)
11:00program popularnonaukowy
Galileo (790)
12:05program popularnonaukowy
Gwiazdy Kabaretu (38)
13:05program rozrywkowy
TV 6
Galileo (578)
10:05program popularnonaukowy
zdjęcieZamaskowany
11:05film przygodowy
Jaś Fasola (12)
13:25serial komediowy
TV Puls
Żona pastora
od 9:15komedia romantyczna
Wyścig szczurów
11:40komedia
TVN 7
Hotel Paradise (4/40)
od 9:35reality show
zdjęcieHotel Paradise (5/40)
10:35reality show
Anna German (1/10)
13:55serial biograficzny
WP
Mam talent Ameryka 14 (5)
13:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Bez skazy
od 8:25dramat obyczajowy
Heath Ledger - to ja
10:15film dokumentalny
Jak rozbić bank
12:00komedia kryminalna
Siostrzyczki
13:50komediodramat
AXN
30 minut lub mniej
12:30komedia sensacyjna
CANAL+
Miśków 2-óch w Nowym Jorku
od 9:05film animowany
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (11)
12:30serial komediowy
Zabójcze maszyny
12:40film SF
CANAL+ 1
Łapu-capu
13:15chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (11)
13:30serial komediowy
Zabójcze maszyny
13:40film SF
CANAL+ Family
Premiera: Bestie i wiedźmy (4)
10:00serial dokumentalny
Na ratunek zwierzętom Afryki
10:55film dokumentalny
Tolkien
11:50film biograficzny
Gnomy rozrabiają
13:40film animowany
CANAL+ Film
Mąż czy nie mąż?
od 9:50komedia
Nie przegap
11:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:30chochliki telewizyjne
Moja miłość
11:45komedia romantyczna
Moja nieznajoma
13:35komedia
CANAL+ Seriale
The Village (5)
od 9:45serial obyczajowy
The Village (6)
10:30serial obyczajowy
The Village (7)
11:10serial obyczajowy
The Village (8)
11:55serial obyczajowy
The Village (9)
12:40serial obyczajowy
The Village (10)
13:25serial obyczajowy
CBS Europa
Malibu Road 2000 (3-ost.)
od 9:35dramat obyczajowy
Gniewna ławniczka
13:15dramat obyczajowy
HBO
Dobry dinozaur
10:05film animowany
Miss agent
11:40komedia sensacyjna
Stary, kocham cię
13:30komedia
HBO 2
Król Lew
od 9:10film animowany
Czarownica
10:40film fantasy
Tajemnice lasu
12:15musical
HBO 3
Alfie
od 8:35komediodramat
Coldplay
11:30koncert w Sao Paulo
Mission: Impossible - Fallout
13:35film sensacyjny
Kino TV
Afryka - wyprawa na safari
od 8:50film dokumentalny
Komandosi z Navarony
10:40film wojenny
Merlin i wojna smoków
13:10film fantasy
Polsat Film
Sezon na misia 2
10:10film animowany
Zemsta futrzaków
11:50komedia
Jumanji
13:45film przygodowy
TNT
Green Lantern
od 8:25film SF
zdjęcieZakazane królestwo
10:40film przygodowy
Equilibrium
12:50film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
10:00mecz: Boston Celtics - Houston Rockets
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10mecz: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: SD Eibar - UD Levante
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
11:10mecz: Bidasoa Irun - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz: PGE VIVE Kielce - THW Kiel
Polsat Sport
Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy
od 8:30waga ciężka: Paweł Sowik - Shi Yun Long
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Olimpia Grudziądz - PGE FKS Stal Mielec
Polsat Sport Extra
Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020
10:30bieg na dochodzenie mężczyzn
Atleci
12:30magazyn sportowy
7. strefa
13:00magazyn siatkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!