Program TV

PIĄTEK 21.06
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 9: Muzycy (117)
11:10serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2042)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (396)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (4)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (12)
od 9:45serial paradokumentalny
zdjęcieDlaczego ja? (645)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (206)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (527)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (68)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (678)
11:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (13)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (421)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (42)
11:30serial obyczajowy
9. miesiąc (8)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (60)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (543)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (19)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Lewa forsa (18)
13:05serial komediowy
Sekrety sąsiadów (59)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
zdjęcieMango
10:05telezakupy
19+ (146/165)
11:45serial paradokumentalny
Kryminalni: Reporterzy (13-ost.)
12:15serial kryminalny
Ukryta prawda (360)
13:20serial paradokumentalny
WP
Kupmy sobie dom (12)
10:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (13)
10:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ad Vitam (1)
10:00serial SF
Ad Vitam (2)
11:10serial SF
Ad Vitam (3)
12:20serial SF
AXN
Parasol bezpieczeństwa
od 9:45komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
11:35komedia sensacyjna
CANAL+
Dr Dolittle
od 9:15komedia
zdjęcieDr Dolittle 2
10:45komedia
Hollywood Buzz
12:15magazyn filmowy
CANAL+ 1
Potwory to tacy interesujący ludzie
od 9:55film krótkometrażowy
Dr Dolittle
10:15komedia
zdjęcieDr Dolittle 2
11:45komedia
Hollywood Buzz
13:15magazyn filmowy
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (1)
10:00serial dokumentalny
Republika. Narodziny legendy
10:50film dokumentalny
Prawdziwe kłamstwa
11:45komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Najfutbolniejsi
10:00komedia
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:00magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (9)
od 9:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (10)
10:40serial kryminalny
Bull (3)
11:40serial kryminalny
Bull (4)
12:25serial kryminalny
CBS Europa
Blaszany bohater (3-ost.)
od 9:45film fantasy
Dom Jane
11:35film obyczajowy
Rzymska wiosna pani Stone
13:30film obyczajowy
HBO
Ant-Man i Osa
od 9:05film sensacyjny
Wall.E
11:00film animowany
Frida
12:40dramat biograficzny
HBO 2
Obłędny rycerz
od 9:50komedia przygodowa
Newsroom (2)
12:05serial obyczajowy
Aniołki Charliego
13:35film sensacyjny
HBO 3
Genialny klan
od 9:10dramat obyczajowy
All American (7)
11:00serial obyczajowy
Kino TV
Poczuj rytm
od 8:00musical
Poirot: Śmierć w chmurach (3)
10:30serial kryminalny
Bernie
12:40komediodramat
TNT
zdjęcieZwierzak
10:45komedia
Jackie Brown
12:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn SGP: Grand Prix Czech
10:00magazyn żużlowy
Golf: European Tour
11:30BMW International Open - 2. runda
Rayo - więcej niż klub
13:30film dokumentalny
nSport+
Speedway+
10:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
10:25serial dokumentalny
zdjęciePiłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mistrzowie sezonu 2018/2019
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
12:05serial dokumentalny
Żużel: PGE Ekstraliga
12:40mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Halle
12:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Londynie
od 8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
11:00mecz: Niemcy - Bułgaria
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
10:077. etap: Unterterzen - San Gottardo
Sport flesz
11:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
11:077. etap: Unterterzen - San Gottardo
Tenis: Turniej ATP w Londynie
13:001. mecz ćwierćfinałowy
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
11:00podsumowanie meczów Polek
Tenis: Turniej WTA w Birmingham
12:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!