Komisarz Alex: Zaginione starsze panie (10)

Komisarz Alex: Zaginione starsze panie (10)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Eugenia Herman, Magdalena Walach, Anna Milewska
W skrócie:W tajemniczych okolicznościach znika Barbara. Wkrótce podobny los spotyka kolejne kobiety. Trop prowadzi Bromskiego do sklepu 'U Kopieckiej'. Z pomocą jak zawsze przychodzi Alex...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

W tajemniczych okolicznościach znika ze swojego mieszkania Barbara Odorowska (Eugenia Herman). Jej przyjaciółka zgłasza sprawę na policję, która rozpoczyna poszukiwania. Funkcjonariusze nie mogą jednak w żaden sposób ustalić, co stało się z zaginioną. Wkrótce zaczynają znikać kolejne kobiety. Trop prowadzi Bromskiego do sklepu "U Kopieckiej", którego właścicielka wyraźnie coś ukrywa. Z pomocą komisarzowi przychodzi Alex.

Występują (pokaż wszystkich)