Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:25studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35mecz barażowy: Polska - Estonia
TVP 2
Akacjowa 38 (336)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (2965)
19:35serial obyczajowy
Przepis dnia (65)
20:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2966)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (332)
20:50teleturniej
Na sygnale: Zazdrość i medycyna (546)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (306)
20:05reality show
Przyjaciółki (269)
21:10serial obyczajowy
Hanna
22:10thriller
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
"Klara" - relacja z premiery
19:35program kulturalny
Sport
19:40magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (12/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3790)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (713)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (3/12)
21:35program rozrywkowy
Na bank się uda
22:40komedia kryminalna
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
19:00program rozrywkowy
Viktor
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
22:00program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1124)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (767)
20:00serial kryminalny
Pamiętniki z wakacji (89)
21:00serial paradokumentalny
Love Island. Wyspa miłości (303)
22:00reality show
TV 6
Strażnik Teksasu (5)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (21)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (22)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (661)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (733)
19:00serial obyczajowy
Taxi 3
20:00komedia sensacyjna
Poznaj moich Spartan
21:45komedia
TVN 7
Ukryta prawda (1173)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (12/40)
20:00reality show
Jak Boss
21:00komedia
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
22:50komedia romantyczna
TVP Kultura
Legendy opery: Dame Kiri Te Kanawa (6)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Trafikant"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Trafikant
21:10dramat obyczajowy
TVP Polonia
W obiektywie Polonii: Wschód
od 18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Lokatorka 3 (1)
21:15serial kryminalny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
Ja to mam szczęście! (21)
22:50sitcom
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (27)
19:00serial dokumentalny
Premiera: Policjanci z sąsiedztwa 5 (28)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (5)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (3)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Kiler
od 18:15komedia sensacyjna
Premiera. Kino Mówi: Mistrzowie: Jeszcze jest czas
20:10dramat obyczajowy
Aida
22:30film wojenny
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (8/18)
od 18:15serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (8)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (9)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (3)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (2/16)
22:00serial sensacyjny
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 17:40komedia
Zbuntowana
19:15film SF
Duff i Wazowski 3 (3)
21:15serial kryminalny
Premiera: Ostatni posterunek
22:00thriller SF
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Mazowieckie (1)
od 18:55serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Świętokrzyskie (2)
19:20serial dokumentalny
Zdrajca (3)
20:00serial sensacyjny
Zdrajca (4)
20:35serial sensacyjny
Zdrajca (5)
21:10serial sensacyjny
Głośni i wściekli. O co chodzi populistom? (5)
21:55serial dokumentalny
Głośni i wściekli. O co chodzi populistom? (6)
22:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Sen o okapi
od 18:00komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
John Wick 4
20:00film sensacyjny
Operacja "Napoleon"
22:45thriller
CANAL+ Premium
Zbuntowana
od 18:15film SF
Duff i Wazowski 3 (3)
20:15serial kryminalny
Premiera: Ostatni posterunek
21:00thriller SF
Naśladowca
22:55thriller
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (2)
od 18:35serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
19:20serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:45serial komediowy
Gaslit (6)
20:00serial biograficzny
Gaslit (7)
20:55serial biograficzny
Gaslit (8)
21:50serial biograficzny
Kruk. Jak tu ciemno (1)
22:50serial kryminalny
CBS Europa
W pogoni za szczęściem
od 18:45dramat biograficzny
Kochankowie sztormowego morza
21:00melodramat
Epic Drama
Panna Marple: Próba niewinności
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 15 (15)
19:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (16)
20:35serial sensacyjny
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
21:30serial kryminalny
Panna Fisher i Krypta Łez
22:35film kryminalny
HBO
Hollarsowie
od 18:40komediodramat
Premiera: Stylowy romans
20:10komedia romantyczna
Premiera: Morderstwo Gabby Petito: Sztuka kłamstwa
21:40film dokumentalny
Premiera: Malowanie z Johnem 3: The Sea Monster (3)
22:30serial dokumentalny
Emily
22:55dramat biograficzny
HBO 2
Goście
od 17:50horror
Zaginiona
19:30thriller
Wielkie kłamstewka: You Get What You Need (7)
21:25serial obyczajowy
Dzieci zła (6)
22:25serial kryminalny
HBO 3
Detektyw 3: The Great War and Modern Memory (1/8)
19:00serial kryminalny
Detektyw 3: Kiss Tomorrow Goodbye (2)
20:00serial kryminalny
Wielka: Moscow Mule (4)
21:00serial komediowy
Barry 2: The Audition (7)
21:55serial komediowy
Barry 2: Berkman > Block (8-ost.)
22:25serial komediowy
Kino Polska
Pogranicze w ogniu (9/24)
od 18:50serial sensacyjny
Wyklęty
20:00dramat obyczajowy
Jesteś Bogiem
22:15dramat biograficzny
Kino TV
Poirot: Pięć małych świnek
od 17:55serial kryminalny
Twister
20:00film katastroficzny
Wieczór z horrorem: Psychol
22:20thriller
Polsat Film
To musi być miłość
19:00komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Dzień kobiet
21:00dramat obyczajowy
Stopklatka
Wojny magazynowe: Kanada 2 (27)
19:00reality show
Wojny magazynowe: Kanada 2 (28)
19:35reality show
Prowokacja
20:00film sensacyjny
Sztos
21:55film sensacyjny
Warner TV
Alf 2 (19)
od 18:55serial komediowy
Alf 2 (20)
19:25serial komediowy
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 18:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 17:00mecz: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:30magazyn bokserski
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
od 18:00mecz: Turcja - Szkocja
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
21:00program krótki solistów
The Minute
22:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:054. dzień
The Minute
22:55magazyn sportowy
Eurosport 2
Golf: Valspar Championship
19:001. runda
Polsat Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 17:20mecz: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
19:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:00studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Walia - Finlandia
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:40studio
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Bośnia i Hercegowina - Ukraina
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Arriva Polski Cukier Toruń
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz: REA BAS Białystok - KKS Mickiewicz Kluczbork
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 18:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:45półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:50studio
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!