Program TV

ŚRODA 11.12
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (172)
20:25telenowela
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (56)
19:30serial komediowy
Ciacho
22:45komedia
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (193)
20:55teleturniej
My Way (7/8)
21:30program rozrywkowy
Kod Merkury
22:00film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
19:05serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
Podwójny chwyt
22:00thriller
TV 6
Galileo (258)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Brzydula (68/180)
od 18:55serial komediowy
Big Brother 2 (77/80)
20:00reality show
TVP Kultura
Teledyski
19:00magazyn muzyczny
August Zamoyski
19:30reportaż
Pegaz
22:45magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2094)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Echo serca (2)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
WP
Wariaci za kierownicą 2 (1)
19:00serial dokumentalny
Nawiedzeni (4)
20:00serial dokumentalny
Nawiedzone dzieci (1)
21:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Bergman - rok z życia (2)
od 18:55serial dokumentalny
zdjęciePremiera: Purpurowe rzeki (2)
20:10serial kryminalny
Alex. Brudny glina (5)
22:05serial kryminalny
AXN
Przekręt
od 18:00komedia sensacyjna
Zabójcze umysły 13 (13)
20:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (14)
21:00serial kryminalny
Premiera: Ultraviolet 2 (11)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Tylko dla odważnych
od 18:50dramat biograficzny
Aleksander
21:00dramat historyczny
CANAL+ 1
Przerwa w programie
od 18:05thriller
Łapu-capu
19:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:40magazyn informacyjny
Tylko dla odważnych
19:50dramat biograficzny
Aleksander
22:00dramat historyczny
CANAL+ Family
Twój Simon
od 17:40komediodramat
Pełnia życia
19:30dramat biograficzny
Zwyczajna kobieta (6)
21:30serial kryminalny
Dwunastu odważnych
22:15dramat sensacyjny
CANAL+ Film
Ułaskawienie
od 17:50dramat obyczajowy
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Red Rock West
22:20thriller
CANAL+ Seriale
Obserwowani (1)
19:00serial kryminalny
Wbić flagę
19:45film krótkometrażowy
Żmijowisko (3)
20:00serial kryminalny
Żmijowisko (4)
20:45serial kryminalny
Obserwowani (7)
21:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
22:40serial kryminalny
CBS Europa
Amerykańska marzycielka
od 17:15komedia przygodowa
Koszmar żony
19:15dramat sensacyjny
Utalentowany pan Ripley
21:00dramat kryminalny
HBO
Kokainowy Rick
od 18:15dramat kryminalny
zdjęcieWataha 3 (1)
20:10serial sensacyjny
zdjęcieBiały kruk
21:10film biograficzny
HBO 2
Alfa
od 18:20film przygodowy
zdjęcieMroczne materie (6/8)
20:00serial fantasy
zdjęcieWataha 3 (1)
21:00serial sensacyjny
Miasto na wzgórzu (4)
22:00serial kryminalny
HBO 3
Złap mnie, jeśli potrafisz
od 17:05komedia kryminalna
Magicy 2 (7)
19:25serial fantasy
Interes (13)
20:05serial komediowy
MotherFatherSon (7)
21:00serial grozy
W cieniu 3 (5/7)
22:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (8)
19:00program rozrywkowy
Demony wojny wg Goi
20:00dramat wojenny
Stacja
22:00film kryminalny
Kino TV
Pójdę twoim śladem
od 17:50dramat obyczajowy
Poirot: Zaginiona kopalnia
19:55serial kryminalny
Paintball
21:00thriller
Mit
22:55film przygodowy
TNT
Tylko dla orłów
od 17:50film wojenny
zdjęciePulp Fiction
21:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:25mecz: VC Greenyard Maaseik - Zenit Kazań
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:50mecz: Polski Cukier Toruń - Baxi Manresa
Koszykówka mężczyzn: Eurocup
19:55mecz: Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:55mecz: ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:30mecz: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Challenge
od 17:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 18:20mecz: AC Sparta Praga - FK Mladá Boleslav
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare Frusinate Sora
Polsat Sport News
Hokej: Liga Mistrzów
od 17:07rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EV Zug - Mountfield HK
Hokej: Liga Mistrzów
19:10rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EHC Red Bull München - Djurgarden Stockholm
Piłka nożna: Liga holenderska
21:20mecz: AFC Ajax - Willem II
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 17:55mecz: KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin
zdjęciePiłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
21:05mecz 1. rundy: Al-Sadd SC - Hienghene Sport

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!