CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (155)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (155)

(CSI: NY: Vigilante)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Fred Toye
W skrócie:Mężczyzna, dotychczas znany jako wielokrotny gwałciciel, pada ofiarą zbrodni. Funkcjonariusze znajdują jego ciało w opuszczonej hali. Muszą porzucić uprzedzenia i odszukać mordercę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Tajemniczy mężczyzna dzwoni na policyjny numer alarmowy. Uprzedza funkcjonariuszy, że wkrótce popełni zbrodnię i podaje adres, pod którym porzuci zwłoki. Wkrótce patrol znajduje ciało. Ofiarą jest poszukiwany gwałciciel. Zginął tak jak jego ofiary. Wszystko wskazuje na zemstę. Zespół Maca staje przed trudnym zadaniem. Śledczy muszą pokonać prywatne uprzedzenia i odszukać zabójcę. Rozpoczynają od przesłuchania kobiet, którym udało się uciec z rąk gwałciciela. Jedna z nich, Kate Price, nie ma alibi. Na jej niekorzyść przemawia też fakt, że ostatnio śledziła swojego oprawcę. Śledczy nie wierzą jednak, by mogła go zabić. Gdy zaczynają mieć wątpliwości, czy powinni kontynuować poszukiwania osoby, która wyeliminowała groźnego bandytę, znów ktoś dzwoni z informacją o morderstwie. Tym razem ma dojść do niego na podziemnym parkingu. Gdy śledczy docierają na miejsce, okazuje się, że ofiarą jest kolejny gwałciciel.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także