Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Operacja "Delta Force"
od 23:50film sensacyjny
80 milionów
1:35komedia sensacyjna
Czarne żniwa: Ginzburg (11/12)
3:35serial obyczajowy
Notacje: Elżbieta Dzikowska. Moje szczęśliwe życie
4:30cykl dokumentalny
Klan (4304)
4:45telenowela
TVP 2
Do domu po miłość
od 0:00film obyczajowy
Tajemnice rodu Valentów 2 (23)
1:35serial historyczny
Tajemnice rodu Valentów 2 (24)
2:40serial historyczny
Chirurgia prenatalna (3-ost.)
3:35film dokumentalny
Na dobre i na złe: Serce matki (795)
4:30serial obyczajowy
Polsat
Króliczek
od 23:10komedia
Obłędny rycerz
1:30komedia przygodowa
Zjedz Alaskę (11)
4:05magazyn wędkarski
Disco Gramy
4:45program muzyczny
TVN
Superwizjer
1:00magazyn reporterów
Dowody zbrodni (15/23)
1:30serial kryminalny
Szpital (279)
2:35serial paradokumentalny
Uwaga!
3:25magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (23/30)
3:40program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (3/14)
4:10program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (5/26)
4:35serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Jurajskie Igrzyska
od 0:05film SF
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
1:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
2:00program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (22)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (23)
4:00serial sensacyjny
TV 4
Król Skorpion 3: Walka o odkupienie
od 23:05film przygodowy
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
Śmierć na 1000 sposobów (4)
2:55serial dokumentalny
Disco Polo Life (2251)
3:25magazyn muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Święty (91)
1:00serial komediowy
Święty (92)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (62)
3:00program rozrywkowy
Agenci. Biuro detektywistyczne: Porwanie dwulatki (39)
3:40serial kryminalny
Kochane pieniądze: Będziesz nasz (79)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Obserwator
od 0:00thriller
Dzielnica strachu 6: Syneczek (220)
2:05serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (365)
3:05serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (11)
4:05program informacyjny
TVN 7
Kac Vegas 3
od 23:20komedia
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (10/40)
1:25reality show
Medium z Long Island 4 (3/33)
2:25reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (4/8)
3:00serial dokumentalny
Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)
3:50talk-show
Druga strona medalu 4: Weronika Marczuk (8)
4:15talk-show
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Big Band Śląski
od 23:15koncert
Lekkie obyczaje: Chińczyk na wynos
1:15komediodramat
Anthony Perkins, aktor niepokojący
3:00film dokumentalny
Teledyski
4:10magazyn muzyczny
TVP Polonia
Magazyn z Wysp (286)
1:00magazyn
Przepis dnia (18)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Okienko pogodowe (912)
2:15serial obyczajowy
Kamerdyner (3)
3:10serial historyczny
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
4:00film dokumentalny
WP
Kabaret na żądanie (7)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Misia, Kasia, Konfacela (2)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Mafia po fińsku (5)
od 0:35serial kryminalny
Mafia po fińsku (6)
1:30serial kryminalny
Misja Afganistan (2)
2:15serial wojenny
Welcome Homo
3:05komedia
Warzywa i owoce
4:35etiuda filmowa
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (5/18)
1:05serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (6/18)
2:00serial kryminalny
The Good Doctor 5 (12)
2:55serial obyczajowy
Dr Death (7)
3:50serial kryminalny
Znaki 2 (6)
4:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Na tronie Kserksesa
od 0:50film krótkometrażowy
Malinka
1:10film krótkometrażowy
Astra
1:40film krótkometrażowy
Synchronizacja
1:55film krótkometrażowy
Daleko od miasta 7 (6)
2:30serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (7)
2:55serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (8)
3:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (9)
3:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (10)
4:20serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Opętana
od 23:40horror
Lombard
1:30film dokumentalny
Pornografia
2:50film obyczajowy
Trochę w ciąży
4:45komedia
CANAL+ Seriale
Baronowie (6)
od 0:35serial obyczajowy
Baronowie (7)
1:30serial obyczajowy
Baronowie (8)
2:25serial obyczajowy
Dexter: New Blood (7)
3:25serial kryminalny
Dexter: New Blood (8)
4:10serial kryminalny
Emigracja XD (1)
4:55serial komediowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
1:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
1:45serial kryminalny
Sisi 2 (6)
2:35serial kostiumowy
Domina: Zaraza (5)
3:30serial historyczny
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
4:25serial kryminalny
HBO
Szpieg, którego nie było
1:05thriller
Walka żywiołów
3:00dramat obyczajowy
Obwożąc Madeleine
4:25komediodramat
HBO 3
I że ci nie odpuszczę
od 0:35komedia romantyczna
East New York: Up in Smoke (12)
2:25serial kryminalny
Mokra robota: Tatang (1/6)
3:10serial sensacyjny
Miłość na nowo
4:10komedia romantyczna
Kino Polska
W lesie dziś nie zaśnie nikt
od 23:40horror
Body/Ciało
1:50dramat obyczajowy
Wojna polsko-ruska
3:45dramat obyczajowy
Polsat Film
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
od 23:00film sensacyjny
Gliniarze: Zakochany (546)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Dziennikarski trop (547)
2:30serial paradokumentalny
Ślad: Zatańcz ze mną (17)
3:30serial kryminalny
Ślad: Zawodowiec (18)
4:30serial kryminalny
Warner TV
Lśnienie
od 0:25horror
To nie byłam ja
3:20dramat obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:53serial animowany
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 23:45mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Ekstrapaka: 25. kolejka
1:55magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
2:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Lech Poznań - Warta Poznań
Liga+ Extra
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 22:00program krótki solistek
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
3:003. dzień
Eurosport 2
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
1:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:303. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:003. etap
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
4:00kolarstwo
Discovery golf
4:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
4:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 23:00program krótki solistek
Sporty walki: FEN 23 w Lublinie
4:00walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov 12.01.2019
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
1:00walka: Michał Kita - Artur Głuchowski 25.01.2019
Cafe Futbol
4:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
od 22:45podsumowanie
Boks: Gala we Fresnie
1:15podsumowanie
Boks: Wrzeciono Czasu Boxing Night w Pionkach
3:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!